floristė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „floristė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „floristė“.

Kristina Rimienė sukūrė išskirtines „Lietuvos garbės“ puošmenas: siunčia svarbią žinią

Šiemet 19 kartą nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kiekvienam lietuviui svarbią dieną – Kovo 11-ąją – kviečia padėkoti herojams, savo kilniais darbais kuriančius gražesnį pasaulį ir Lietuvą. Jau šeštus metus šventiniu dekoru rūpinasi floristė, TV3 laidų vedėja Kristina Rimienė, kasmet nustebinanti kvapą gniaužiančiais kūriniais.
2024-03-11

Puošdami namus pasinaudokite floristės Inesos Borkovskos patarimais: niekada nesuklysite

Neseniai iš floristikos mokymų Rygoje grįžusi floristė Inesa Borkovska sako, kad jei puošdami namus gražiausioms metų šventėms laikysitės šių pagrindinių dekoravimo taisyklių, niekada nesuklysite. O jūsų namai atrodys jaukūs ir stilingi, lyg profesionalaus dekoratoriaus išpuošti.
2023-12-09

Tauragiškė kuria neįtikėtinus tortus: raibsta akyse

Tauragėje gyvenanti Sandra Krasauskaitė-Dabulskienė laisvu laiku spėja ir nuvykti į mišką pagrybauti, ir prisėsti prie įvairiausių skanėstų gamybos. Želė tortus gaminanti ir marginanti juos gėlių žiedais moteris sako, kad visi jos kurti skanumynai – dovana artimiesiems. Penkerius metus gėlių parduotuvėje dirbanti floriste Sandra šypsosi, kad imtis tokios profesijos ją pastūmėjo prieš 8 metus atrastas pomėgis – tortų kepimas.
2023-02-03

TV3 laidų vedėja Kristina Rimienė sukūrė stulbinančią kompoziciją: prireikė 2 tūkst. žiedų

„Išsipildymo akcija 2022“ jau dvidešimtus metus iš eilės suburia visą Lietuvą ypatingam tikslui – padėti mažiesiems ligoniukams. Tradicija tapęs paramos projektas kiekvienais metais neapsieina be ypatingų kompozicijų, kuriamų floristės, laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės ir jos komandos. „Išsipildymo akcija“ dar nepasiekė galutinio tikslo, pasiekta tik pusiaukelė. Aukoti galite iki pat Trijų Karalių.
2022-11-26

Nuo kaunietės Aurelijos kūrinių raibsta akys: pirkėjai už vieną negaili ir 200 eurų

Kartais gyvenime nutinka ir taip, kad profesiją renkamės ne mes, o atvirkščiai – ji mus. Taip nutiko ir kaunietei Aurelijai Vainauskaitei-Buragienei, kuri pagal išsilavinimą šiuo metu turėtų dirbti advokatų kontoroje, tačiau vietoje to daro žadą atimančias gėlių puokštes ir kompozicijas. Kaune gyvenanti „Žydi gėlės“ bei „Gėlių klubas“ floristikos ir personalo vadovė, floristė Aurelija Vainauskaitė-Buragienė pasakoja, kad augalai ir gražiausi gėlių žiedai ją supo nuo pat vaikystės.
2022-01-02

Norite pamerktas gėles namuose išlaikyti ilgiau? Tereikia žinoti šias gudrybes

Gėlės – tai tarsi mūsų jausmų ir žodžių išraiška. Be gėlių jau neįsivaizduojame asmeninių švenčių ir kitų svarbių progų. Tačiau, ką daryti, kad gavus gėlių jos išliktų gyvybingos ir dekoratyvios kuo ilgiau? „Floristui svarbu gebėti ne tik kokybiškai sukomponuoti puokštę, bet ir mokėti klientui paaiškinti, kaip paruošti gėles namuose, kad jos nenuvystų kuo ilgiau. Kartais pakanka žinoti kelis pagrindinius dalykus, kurie labai paprastai gali prailginti gėlių žydėjimo vazoje laiką.
2021-06-18

Nepamirškite savaitgalio didžiosios šventės: atskleidė, kokias gėles verta rinktis

Jau šį savaitgalį viena iš gražiausių pavasario švenčių – Motinos diena. Kokias gėles reikėtų dovanoti mamoms ir kiek jos kainuoja, naujienų portalui tv3.lt pasakoja ekonomikos mokslų daktarė, floristė ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė. Kasmet per Motinos dieną žmonės nori atsidėkoti savo mamoms už meilę ir šilumą. Dauguma renkasi pirkti ir dovanoti gėles.
2021-04-30

Floristai: tokios liūdnos Valentino dienos dar nematėme

Artėjant Valentino dienai žmonės ima dairytis į mielas smulkmenas, gėles ar skanumynus, kurie galėtų pradžiuginti jų mylimuosius. Tačiau Los Andželo floristai neslepia – tokios liūdnos Valentino dienos jie dar nematę. Jeigu anksčiau šiuo laikotarpiu puokštės buvo perkamos norint nustebinti mylimuosius,  šiandien floristams tenka kartu ruošti gėles ir Valentino dienai, ir laidotuvėms. O kai kurie iš jų net nespėja suktis.
2021-02-10

Mokslo metų pradžios šventė supykdė prekeivius Vilniuje: išmesime gėles lauk

Praūžus mokslo metų šventei gėlių turgelius nuspalvina įvairiausių kombinacijų ir rūšių gėlės. Daugybė vaikų ir jų tėvų suskuba pirkti gėlių mylimoms mokytojoms ar darželio auklėtojoms. Kokios gėlių kombinacijos populiariausios ir perkamiausios pasakojo Kaune esančio gėlių salono „Studio flores“ savininkė Kristina Rimienė ir Simono Konarskio gėlių turgelio prekybininkai Vilniuje.
2018-09-03

Floristė atskleidžia, kaip patiems pasigaminti puošnų Advento vainiką

Norint namams suteikti kalėdinės šventinės dvasios, puikus sprendimas – advento vainikas, ant kurio vakarais jaukiai galėtumėte deginti žvakes. Šią dekoraciją paprastai galima pasigaminti patiems, reikia tik šiek tiek fantazijos ir natūralių medžiagų. Kaip tai padaryti skaitytojams pasakoja dekoratorė, floristė Inga Kanapskienė.
2016-12-15
REKLAMA
REKLAMA

Parodos „Mūsų vestuvės“ floristė: nuotakos puokštė – svarbiausias jaunosios aksesuaras

Savaitgalį parodoje „Mūsų vestuvės“ išrinkta gražiausia nuotakos puokštė. Konkursą „Nuotakos puokštė 2016“ organizavo „Švenčių dekoratorių ir floristų asociacija“(ŠDFA). Pirmą kartą tokį konkursą organizavusi floristė, vestuvių planuotoja ŠDVA prezidentė I. Borkovska džiaugėsi rezultatais: „gal ir ne viskas buvo tobula, tačiau smagu, kad sulaukėme daug gražių ir šiltų atsiliepimų. Jau dabar yra nemažai norinčių dalyvauti ir kitais metais.
2016-02-07
Į viršų