florianas wellbrockas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „florianas wellbrockas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „florianas wellbrockas“.

Pasaulio plaukimo čempionato finišas: vokiečio rekordas ir medalių įskaitoje prancūzus aplenkę lietuviai

Antradienį Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) baigėsi pasaulio plaukimo čempionatas trumpame (25 m ilgio) baseine. Paskutinę dieną jame išdalinta 10 medalių komplektų. Įspūdingi rezultatai fiksuoti vyrų 1500 m plaukime laisvuoju stiliumi. Alinančioje distancijoje triumfavo vokietis Florianas Wellbrockas, finišavęs per 14 min. 6.88 sek. ir pagerinęs pasaulio rekordą.
2021-12-21

Vokietijos atletas perrašė olimpinių žaidynių metraščius

Vokietijos plaukikas Florianas Wellbrockas ketvirtadienį Tokijo olimpinėse žaidynėwe triumfavo 10 km plaukime ir iškovojo antrąjį savo medalį. F.Wellbrockas tapo vos antruoju atletu istorijoje, kuris vieneriose olimpinėse žaidynėse laimėjo medalį tiek baseine (bronza 1500 m laisvuoju stiliumi), tiek ir atvirose vandenyse (auksas 10 km maratone). Pirmasis tai padaręs atletas buvo tunisietis Oussama Mellou, kuris 2012 m. Londono olimpiadoje iškovojo auksą 10 km maratono bei bronzą 1500 m laisvuo...