fleche du sud

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fleche du sud“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fleche du sud“.

Dviratininkas G. Kaupas lenktynėse Liuksemburge – 28-as

Liuksemburge vykstančiose 63-iosiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Fleche du Sud“ lietuvis Gediminas Kaupas („Differdange“) po keturių etapų užima 28-ąją vietą. Lenktynių lyderiu tapo Liuksemburgo atstovas Bobas Jungelsas („Leopard-Trek Continental“). G. Kaupas jan pralaimi 8 min. 48 sek. Iš viso klasifikuota 113 dviratininkų. Ketvirtąjį etapą - 14,8 km atskiro starto lenktynes šeštadienį laimėjęs B. Jungelsas distanciją įveikė per 21 min. 2 sek. G. Kaupas užėmė 76-ąją vietą.
2012-05-20

Dviratininkas G. Kaupas lenktynėse Liuksemburge finišavo 25-as

Liuksemburge vykstančių dviračių lenktynių „Fleche du Sud“ trečiajame etape lietuvis Gediminas Kaupas („Differdange“) finišavo 25-as. Nugalėjo vokietis Julianas Kernas („Leopard Trek Continental“). Jis 154,4 km nuvažiavo per 4 val. 2 min. 1 sek. G. Kaupas nuo nugalėtojo atsiliko 4 min. 23 sek. J. Kernas tapo lenktynių lyderiu. G. Kaupas iš 82-osios vietos šoktelėjo į 28-ąją. Jis nuo lyderio atsilieka 6 min. 50 sek. Iš viso klasifikuota 114 dviratininkų.
2012-05-19

Vytauto Kaupo komanda sudrebino Liuksemburgą

Liuksemburgo kontinentinės komandos „Differdange“ narys Vytautas Kaupas 5 dienas trukusiose lenktynėse „Fleche du Sud“ laurų nenuskynė, bet kaip reikiant sudrebino vietines apylinkes, su komandos draugais dominavęs pirmuose lenktynių etapuose ir kovojęs dėl marškinėlių 3 įskaitose.