fk jonava

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fk jonava“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fk jonava“.

„Šiauliai“ padidino pergalių skaičių: nugalėjo „Jonavą“

„Optibet A lygos“ debiutantė FA „Šiauliai“ Lietuvos čempionate pergalių skaičių padidino iki dešimties. Atidėtose 20-ojo turo rungtynėse Saulės miesto komanda namuose 2:0 (2:0) įveikė su dalimi žaidėjų atsisveikinusia „Jonava“. Pirmasis aštresnis epizodas priklausė šeimininkams – tada po perdavimo iš kairiojo krašto Oleksijus Ščebetunas smūgiavo pro šalį.
2022-10-15

Fantastiškas pasirodymas: Vėževičiaus vedama „Banga“ lengvai susidorojo su „Jonava“

Ilgametis „Optibet A lygos“ žaidėjas Robertas Vėževičius 26-ojo turo rungtynėse Jonavoje surengė fantastišką pasirodymą. 36-erių veteranas įmušė net keturis įvarčius ir labai svarbiame mače padėjo svečiuose Gargždų „Bangai“ 5:0 (4:0) sutriuškinti namuose žaidusią „Jonavą“. Dvikova prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau 18-ąją ir 21-ąją minutėmis šeimininkai kapituliavo kontratakose. Aukštai pakilusi „Jonavos“ gynybos linija turėjo stebėti, kaip R. Vėževičius užtikrintai pelnė du įvarčius.
2022-09-07

A lygos batalijos: ar „Jonava“ pralauš ledus namuose?

Antradienį ir trečiadienį bus sužaistos ketverios „Optibet A lygos“ 26-ojo turo rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ – Kauno rajono „Hegelmann“. Rugsėjo 6 dieną 20 val. Marijampolė, „Hikvision“ arena. Ankstesnės rungtynės: 0:1, 2:2 Šios savaitės akistatos startuos įdomia turnyro lentelės kaimynų dvikova. „Sūduva“ ketvirtfinalyje iškrito iš „Hegelmann LFF taurės“, tačiau Lietuvos čempionate pastaruoju metu nuskynė nemažai „darbinių“ pergalių bei su 42 taškais rikiuojasi 5-oje pozicijoje.
2022-09-06

A lygoje „Sūduva“ nugalėjo „Jonavą“

Antroje sezono pusėje pralaimėjimo kartelį pamirštanti Marijampolės „Sūduva“ dar sykį nugalėjo „Optibet A lygoje“. Miguelio Moreiros treniruojama komanda svečiuose buvo atsipalaidavusi, tačiau 24-ojo turo mače galiausiai įveikė „Jonavą“ – 2:0 (2:0). Pirmame kėlinyje svečiai neužtruko išsiveržti į priekį. 7-ąją minutę po Danilo Kondrakovo perdavimo Kule Mbombo pabėgo nuo varžovo ir nuginklavo Lietuvos čempionate debiutavusį vartininką iš Ukrainos Artiomą Fastovą.
2022-08-27

„Žalgiris“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės: nugalėjo „Jonavą“

Vilniaus „Žalgiris“ toliau sėkmingai žygiuoja „Optibet A lygos“ pirmenybėse. 23-iajame ture Lietuvos čempionai namuose 3:1 (1:0) susitvarkė su „Jonava“ ir iškovojo septintą pergalę iš eilės. Nuo rungtynių pradžios „žalgiriečiai“ susidūrė su rimtu svečių pasipriešinimu. Tadas Eliošius ambicingu smūgiu išbandė vartininko Tomislavo Dukos pirštinių tvirtumą, o Davidui Angeloffui nepavyko pasinaudoti Joelio Bopesu klaida ir jis smūgiavo virš vartų.
2022-08-21

„Jonavos“ naujokas Stankevičius prieš kovą su žalgiriečiais: „Žaidimo kokybė, kovingumas, ženkliai pagerėjo“

Tarp dvikovų su Bulgarijos čempionais „Žalgirio“ ekipai reikės dėmėsio skirti ir Lietuvos čempionatui. Sekmadienio vakare laukia dvikova su „Jonavos“ komanda, kuri ženkliai pasikeitusi nuo ankstesnių tarpusavio dvikovų ir turi pažįstamų veidų. Žalgiriečiams šį sezoną nuolat teko rungtyniauti prieš komandas, kai jose jau buvo pasikeitę treneriai ir šį kartą nebus išimtis. Kaip ir prieš „Riterius“, taip ir trečioje akistatoje prieš „Jonavą“ Vladimiro Čeburino oponentu bus vis kitas strategas.
2022-08-21

„Hegelmann“ tapo pirmąja LFF taurės pusfinalio komanda

Antradienio vakarą buvo sužaistos pirmosios „Hegelmann“ LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad pirmuoju pusfinalio dalyviu tapo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Ketvirtfinalyje „Hegelmann“ 2:0 palaužė FK „Jonava“ klubą jų pačių stadione, bet tai svečiams padaryti pavyko tik antrajame kėlinyje. Pirmasis ledus pralaužė komandos gynėjas Mantas Fridrikas, pasižymėjęs 64 minutę.
2022-08-16

Mindaugo Čepo kariauna nugalėjo garbingai besipriešinusią „Jonavą“

„Optibet A lygoje“ po ilgesnės pertraukos į pirmąjį turnyro lentelės šešetą šoktelėjo debiutantė FA „Šiauliai“ ekipa. Mindaugo Čepo kariauna atkeltose 29-ojo turo rungtynėse svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo garbingai besipriešinusią „Jonavą“. Net kelių naujokų sulaukę šeimininkai, tarp kurių buvo ir du jauni žaidėjai – Juozas Lubas bei Nojus Stankevičius, kovojo atkakliai, tad šiauliečiai aštriau atakuoti pradėjo tik paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis.
2022-07-23

„Hegelmann“ namuose nepaliko šansų „Jonavai“

Šeštadienį įvykusiose „Optibet A lygos“ rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa, kuri pakilo į 2-ąją vietą. Mėlynai balti savo sirgalių akivaizdoje be didesnio vargo net 6:0 (3:0) sutriuškino pirmenybių autsaiderę „Jonavą“. Kauno rajono ekipa jau nuo pirmųjų minučių surengė atakų škvalą, tad Martynas Matuzas turėjo daug darbo – jam puikiai pavyko atremti Viliaus Armanavičiaus bei Igno Kružiko smūgius, taip pat vėliau apsiginti nuo dar kelių atakų.
2022-07-17

„Džiugas“ nutraukė aštuonių iš eilės nelaimingų rungtynių seriją nugalėdami „Jonavą“

„Optibet A lygoje“ sekmadienį vyko 17-ojo turo varžybos. Telšių „Džiugas“ namuose įveikė „Jonavą“ 2:0 (1:0) ir nutraukė aštuonių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Žemaičiai nuo rungtynių pradžios aktyviai vystė atakas prie varžovų vartų, o 18 minutę susikūrė pirmą labai gerą galimybę. Yudai Koike atsidūrė vienas prieš vartininką Martyną Matuzą, bet pastarasis išgelbėjo savo vartus atremdamas smūgį. „Džiugo“ iniciatyvumas pavirto į rezultatą 30 minutę.