finchas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „finchas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „finchas“.

Ch. Finchas paliko Didžiosios Britanijos krepšinio rinktinės trenerio postą

Po nesėkmingo pasirodymo Londono olimpiadoje iš Didžiosios Britanijos vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio posto pasitraukė Chrisas Finchas. Specialistas prie nacionalinės komandos vairo stojo 2009-aisiais. Tais pačiais metais Europos čempionate britai liko trylikti, kaip ir po dvejų metų Lietuvoje vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse. Olimpiadoje britai laimėjo vieną kartą per penkis susitikimus ir B grupėje užėmė priešpaskutinę, penktą, vietą.
2012-08-07

Britai: su savais sirgaliais Lietuvos rinktinė gali toli žengti

Ištraukus 2011 metų Europos krepšinio čempionato, kuris vyks šių metų rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 dienomis Lietuvoje, burtus, lietuvių varžovės A grupėje Didžiosios Britanijos rinktinės strategas Chrisas Finchas teigė, kad jį labiau neramina ne pajėgūs priešininkai, o savų auklėtinių pasirengimas.