fernando santosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fernando santosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fernando santosas“.

Dramatiškoje padėtyje esanti Lenkijos rinktinė atleido vyr. trenerį

Trečiadienį Lenkijos futbolo federacija pranešė, kad portugalas Fernando Santosas yra atleidžiamas iš vyriausiojo trenerio pareigų. F.Santosas prie Lenkijos rinktinės vairo pradėjo dirbti sausio mėnesį ir per šešerias rungtynes patyrė tris pralaimėjimus. 68-erių metų F.Santosas darbą su Lenkijos rinktine pradėjo pralaimėdamas Čekijai, o vėliau įveikė Albaniją ir Vokietiją, bet pralaimėjo Moldovai.
2023-09-13

Oficialu: Santosas palieka Portugalijos rinktinę

Komanda liko be vyriausiojo trenerio. Portugalijos futbolo federacija paskelbė savo oficialioje svetainėje, kad Fernando Santosas palieka vyriausiojo rinktinės trenerio postą. Specialistas dirigavo rinktinei nuo 2014-ųjų. Vadovaujant specialistui Portugalijos rinktinė laimėjo Europos čempionatą 2016-aisiais bei Tautų lygą 2019-aisiais.
2022-12-16

Po Ronaldo pykčio ant trenerio pasisakė sirgaliai: nenori aikštėje matyti futbolo žvaigždės

Portugalijos treneris Fernando Santosas sakė, kad jo nesužavėjo Cristiano Ronaldo elgesys po to, kai puolėjas piktai sureagavo dėl jo pakeitimo per paskutines grupės rungtynes ​​pasaulio čempionate Katare. Iš pradžių buvo teigiama, kad portugalų futbolo žvaigždę įžeidė Pietų Korėjos žaidėjas.
2022-12-06

Portugalijos treneris paaiškino diskusijų sūkuryje atsidūrusį epizodą su Ronaldo: „Jie jį įžeidinėjo“

Penktadienį Pasaulio taurės turnyre Katare Pietų Korėja netikėtai 2:1 nugalėjo Portugaliją ir prasibrovė į čempionato aštuntfinalį. Šiose rungtynėse netrūko emocijų, o 65-ą minutę pakeistas Cristiano Ronaldo sulaukė ir įžeidinėjimų. Bent jau taip sako Portugalijos rinktinės strategas Fernando Santosas, kuris atskleidė, kad keitimo metu C.Ronaldo buvo piktas ne todėl, kad aikštelėje vietą teko užleisti komandos draugui, o todėl, kad jį įžeidė Pietų Korėjos žaidėjas Cho Gue-sungas.
2022-12-03

Portugalijos rinktinės treneris po trilerio pasaulio čempionate: „Praleidome iš niekur atsiradusius įvarčius“

Portugalijos rinktinė 2022 m. Pasaulio taurės H grupės pirmose rungtynėse 3:2 įveikė Ganos futbolininkus, o kontraversišką baudinį realizavęs Cristiano Ronaldo tapo pirmuoju futbolininku, pasižymėjusiu penkiuose pasaulio čempionatuose. Po rungtynių kalbėdamas Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas sakė, kad jį nustebino praleisti įvarčiai. „Per pertrauką žaidėjams sakiau, kad svarbu išlikti susikaupusiems ir didinti tempą.
2022-11-24

Algimantas Liubinskas: „Futbolą dabar moka žaisti visi, išskyrus gal tik Lietuvą“

Europos futbolo čempionatas baigėsi staigmena. Žemyno pirmenybėse pirmą kartą triumfavo Portugalijos komanda, kuri finale pravirkdė prancūzus (1:0). Portalas tv3.lt apie čempionatą kalbėjosi su buvusiu Lietuvos rinktinės treneriu Algimantu Liubinsku. Ar jums buvo netikėta finalo baigtis? Ne. Aš prognozavau, kad laimės portugalai. Nuojauta kuždėjo, kad prancūzai šįkart suklups, nors prieš tai žaidė užtikrintai.
2016-07-11

Portugalijos rinktinę treniruos patyręs Fernando Santosas

Portugalijos futbolo federacija šiandien oficialiai pranešė, kad naujuoju nacionalinės rinktinės treneriu tapo Fernando Santosas. Priminsime, kad visai neseniai iš šių pareigų pasitraukė Paulo Bento, kuris nesugebėjo pasiekti gerų rezultatų, o 2016 metų Europos čempionatą atranką pradėjo pralaimėjimu Albanijai.
2014-09-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų