fermentacija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fermentacija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fermentacija“.

Įspėja daržoves marinuojančias šeimininkes: pasakė, kam jų valgyti nevertėtų

Daugelis jau ruošia atsargas žiemai ar planuoja, ko prisigamins iš daržuose augančių daržovių. Daugelis renkasi jas marinuoti arba rauginti, tačiau retas susimąsto, kuris žiemos atsargų ruošimo būdas yra palankesnis sveikatai ir teikia organizmui daugiau naudos.
2022-08-25

Nuo sausio siūloma leisti steigtis mažiems sidro gamintojams

Nuo 2022-ųjų Lietuvoje galėtų atsidaryti mažos privačios natūralios fermentacijos sidro gamyklėlės, savo reikmėms gaminančios iki 10 tūkst. litrų šio gėrimo. Jų, kaip ir smulkiųjų alaus, midaus ir vaisių vyno gamintojų, siūloma nereikalauti turėti tyrimų laboratoriją.  Tokias Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas Seime registravo 13 parlamentarų, priklausančių valdantiesiems.
2021-09-28

Išrastas vandenį vynu verčiantis įrenginys

JAV išrastas vyno fermentaciją spartinantis įrenginys, leidžiantis visiems norintiems minimaliomis pastangomis per kelias dienas pasidaryti kokybiško vyno. Bent jau taip tvirtina jo išradėjai, skelbia JAV dienraštis „The New York Post“. „Miracle Machine“ pavadintas prietaisas, kuris, planuojama, bus pardavinėjamas už 499 JAV dolerius, siūlo pasigaminti vyno iš švaraus geriamojo vandens vos per 3 dienas. Tiesa, garsusis stebuklas būtų neįmanomas be specialių priedų.
2014-03-07
Į viršų