feliksas rosenkvistas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „feliksas rosenkvistas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „feliksas rosenkvistas“.

Kazimieras Vasiliauskas FPA čempionate - antras

Sekmadienį Snetertono trasoje (Didžioji Britanija) pasibaigusiame "Formula Palmer Audi" (FPA) lenktynių čempionate Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas užėmė antrąją vietą. FPA pirmenybių nugalėtoju tapo britas Ričardas Plentas (Richard Plant). Jis paskutinėse sezono lenktynėse finišavo aštuntas ir iš viso per 20 etapų surinko 330 taškų. 19-metis K. Vasiliausko sąskaitoje - 313 taškų. Trečiąją vietą užėmė kitas britas Adamas Fosteris (Adam Foster), surinkęs 304 taškus.
2009-10-18

Kazimieras Vasiliauskas Snetertone finišavo antras

Sekmadienį Snetertono trasoje (Didžioji Britanija) vykusiose "Formula Palmer Audi" (FPA) lenktynių čempionato 19-ojo etapo lenktynėse iš pirmosios pozicijos startavęs Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas finišavo antras. 19-metis lietuvis, likus vienam etapui iki čempionato pabaigos, turi 313 taškų ir nuo bendrojoje įskaitoje pirmaujančio brito Ričardo Plento (Richard Plant) atsilieka penkiais taškais.
2009-10-18

K. Vasiliauskas laimėjo lenktynes Snetertone

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas šeštadienį laimėjo Snetertono trasoje (Didžioji Britanija) vykstančio „Formula Palmer Audi“ (FPA) lenktynių čempionato 18-ojo etapo lenktynes. 19-metis lietuvis startavo iš šeštosios pozicijos. „Startavau iš šeštos pozicijos ir po pirmojo posūkio pakilau į ketvirtąją vietą. Lyderių trejetukas šiek tiek nutolo ir aš jų negalėjo prisivyti, tačiau ir neatsilikau.