fedrickas dacresas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fedrickas dacresas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fedrickas dacresas“.

Andrius Gudžius Romoje pralaimėjo sezono lyderiui

Andrius Gudžius „Deimantinės lygos“ etape Romoje užėmė antrąją vietą. 27-erių lietuvis nusileido vieninteliam varžovui – sezono lyderiui iš Jamaikos. Geriausias buvo pirmasis A. Gudžiaus bandymas. Tada lengvaatletis diską nuskraidino 68,17 metro. Teisėjai įskaitė penkis pasaulio čempiono metimus iš šešių. Antrasis – 65,03 metro, ketvirtasis – 67,38, penktasis – 66,98, šeštasis – 67,51. Trečiasis Andriaus mėginimas nebuvo sėkmingas.
2018-05-31

Galingasis pasaulio čempionas Andrius Gudžius: tokių rezultatų dar nebuvo

Nors disko metikai ką tik pradėjo svaidyti įrankius varžybose, pasaulio čempionas Andrius Gudžius demonstruoja galingus rezultatus. 27-erių kaunietis tikina, kad sezono pradžia – kol kas geriausia karjeroje. Varžovai nesnaudžia A. Gudžius driokstelėjo pirmajame metų starte. Lengvaatletis Vilniaus metimų varžybose diską švystelėjo 68,98 metro. Tai – antras geriausias sezono rezultatas pasaulyje. Vienas Andriaus bandymų buvo nesėkmingas. Sportininkas šiek tiek mynė liniją.
2018-05-02

Andrius Gudžius pasiekė antrą geriausią sezono rezultatą pasaulyje

Įspūdingai diską švystelėjęs pasaulio čempionas Andrius Gudžius pasiekė antrą geriausią sezono rezultatą pasaulyje. Lengvaatletis diską „nuskraidino“ 68,98 metro. Toks rezultatas užfiksuotas antradienį Vilniaus metimų pirmenybėse. Toliau diską šiame sezone metė vienintelis Fedrickas Dacresas. 24-erių jamaikietis vasario 10-ąją pasiekė 69,83 metro.
2018-04-24

Pasaulio čempionas Andrius Gudžius triumfavo ir Deimantinės lygos finale!

Praėjusį mėnesį planetos čempiono titulą nuskynęs disko metikas Andrius Gudžius į kolekciją pridėjo dar vieną svarų apdovanojimą. Prestižinių IAAF Deimantinės lygos varžybų finale lietuvis artimiausia konkurentą pranoko beveik dviem metrais bei iškovojo pirmąją vietą! Nuo pat pirmojo metimo varžybų lyderiu buvęs A. Gudžius geriausiu trečiuoju bandymu diską numetė 68,16 m. Antrąją vietą užėmė jamaikietis Fedrickas Dacresas (66,31 m), trečiąją – lenkas Piotras Malachowskis (65,73 m). Sezono lyderi...
2017-09-02

Andrius Gudžius – penktas „Deimantinės lygos“ etape

Sekmadienį Andrius Gudžius užėmė penktąją vietą „Deimantinės lygos“ varžybų Londono etape. 26-erių lietuvis diską toliausiai numetė 64,15 metro. Sėkmingiausias buvo antrasis A. Gudžiaus bandymas. Ketvirtuoju sportininkas diską nuskraidino 63,46 metro, penktuoju – 63,95, šeštuoju – 62,44. Pirmasis ir trečiasis A. Gudžiaus mėginimai neįskaityti.
2017-07-09

Olimpinius čempionus pranokęs Andrius Gudžius: apie dalyvavimą sužinojau prieš dvi dienas

Po pertraukos į prestižines Deimantinės lygos lengvosios atletikos varžybas sugrįžęs Andrius Gudžius įrodė, kad yra vertas grumtis su stipriausiais. Osle (Norvegija) vykusiame etape lietuvis įrankį nusviedė 65,90 m, užėmė ketvirtąją vietą bei pranoko du olimpinius čempionus.
2017-06-16

Deimantinėje lygoje – 65,9 Andriaus Gudžiaus metro ir pamesti šuolininkės „plaukai“

Ketvirtadienį „Deimantinės lygos“ Oslo etape Andrius Gudžius diską nusviedė 65,9 metro ir liko ketvirtas. Geriausias buvo penktasis 26-erių lietuvio bandymas. Pirmasis – 64,33, antrasis – 64,17, trečiasis – 64,71, ketvirtasis – 65,71, šeštasis – 64,61 metro. Nugalėjo 24-erių švedas Danielis Stahlis (68,06 m), antras – 23-ejų jamaikietis Fedrickas Dacresas (67,10 m), trečias – 25-erių belgas Philipas Milanovas (66,39 m). Varžybos pasižymėjo netikėtu epizodu.