fcsb

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fcsb“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fcsb“.

Arlauskio klubas išliko pirmoje vietoje, Novikovas Turkijoje pakeistas po pertraukos

Vakar Rumunijos aukščiausioje lygoje Giedrius Arlauskis su Klužo CFR klubu žaidė prieš savo aršiausius varžovus FCSB. Išvykoje žaidusi Klužo ekipa sugebėjo parsivežti tašką – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. G.Arlauskis šiame mače įvartį praleido jau 19 minutę, kuomet varžovai realizavo paskirtą baudinį. CFR klubas rezultatą išlyginti sugebėjo jau per pridėtą rungtynių laiką.
2021-05-04

Arlauskis iškovojo titulą Rumunijoje

Ketvirtadienį Giedrius Arlauskis iškovojo dar vieną savo trofėjų Rumunijoje. Su Klužo CFR klubu lietuvis į viršų kėlė Rumunijos Super taurę. Dėl koronaviruso šios rungtynės buvo nukeltos ilgam laikui (nuo praėjusių metų vasaros), bet per tą laiką G.Arlauskis spėjo pažaisti Saudo Arabijoje ir po ne itin sėkmingo periodo ten sugrįžo į Klužo komandą bei vėl gali džiaugtis titulu. CFR ekipa Super taurės rungtynėse tik po baudinių serijos palaužė FCSB klubą.
2021-04-15

Košmariškas Arlauskio sugrįžimas į Rumuniją: lietuvį greitai išvarė teisėjas

Į Rumunijos pirmenybes sugrįžęs Giedrius Arlauskis penktadienį jau buvo išleistas į aikštę, bet lietuvio sugrįžimas į Klužo CFR klubą buvo tragiškas. CFR žaidė labai svarbias išvykos rungtynes su FCSB klubu ir lietuvis buvo įtrauktas į startinę sudėtį. Rungtynių pradžia jam buvo gera, jis atrėmė net keturis varžovų smūgius, bet 41 minutę lietuviui rungtynės baigėsi. Varžovų puolėjas pabėgo nuo CFR gynėjų, o savus vartus palikęs G.Arlauskis jį pargriovė.