fabio quagliarella

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fabio quagliarella“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fabio quagliarella“.

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.
2017-12-24

Italijoje – „Inter“ pralaimėjimas, Ispanijoje – „hetrikas“

Pirmadienį Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse Milano „Inter“ namie pralaimėjo Genujos „Sampdoria“ futbolininkams – 1:2 (1:0). Šeimininkai pirmavo po 35-ąją minutę Danilo D'Ambrosio įmušto įvarčio, bet persvaros neišsaugojo – 50-ąją minutę rezultatą išlygino čekas Patrikas Schickas. Pergalingas „Sampdoria“ įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. 85-ąją minutę baudinį realizavo Fabio Quagliarella. „Inter“ (55 taškai) užima šeštąją „Serie A“ poziciją, „Sampdoria“ (44 tšk.) – devintąją.
2017-04-03

2015-2016 metų sezoną Italijos futbolo čempionas Turino „Juventus“ pradėjo pralaimėjimu

Sekmadienį sužaistos likusios aštuonerios 2015-2016 metų sezono Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) pirmojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyre pirmauja pergales iškovoję ir po 3 taškus turintys devyni klubai. Netikėtu pralaimėjimu sezoną pradėjo čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti „Udinese“ futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Cyril Thereau (78 min.