FA Šiauliai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „FA Šiauliai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „FA Šiauliai“.

Paskutinę minutę atsitiesęs „Hegelmann“ atėmė tašką iš Šiaulių

„TOPsport A lygos“ 12-ąjį turą pradėjo akistata Saulės mieste – ten FA „Šiauliai“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ antrą sykį sužaidė lygiosiomis. Dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0). Pirmame kėlinyje grėsmingiau atakavo svečiai. Hugo Figueredo galingu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį, Leo Ribeiro bandymą atrėmė Lukas Paukštė. Kitoje aikštės pusėje aktyvus buvo Nauris Petkevičius – jo smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas.
2024-05-01

LFF sureagavo į muštynes po „Šiaulių“ ir „Dainavos“ rungtynių – sankcijų sulaukė abu klubai

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas (DK) priėmė sprendimus dėl incidento TOPsport A lygos 9-ojo turo rungtynėse balandžio 20 dieną Šiauliuose. Šeštadienį Šiauliuose vyko „TOPsport A lygos“ rungtynės tarp FA „Šiaulių“ ir Alytaus „Dainavos“ ekipų. Susitikimas baigėsi šiauliečių pergale 1:0 (0:0). Tiesa, šeimininkų įvartis patiko toli gražu ne visiems. Po futbolo rungtynių susimušė apie 20 žmonių.
2024-04-26

„Šiauliams“ pergalingos rungtynės namuose baigėsi muštynėmis

Šeštadienį Šiauliuose vyko „TOPsport A lygos“ rungtynės tarp FA „Šiaulių“ ir Alytaus „Dainavos“ ekipų. Susitikimas baigėsi šiauliečių pergale 1:0 (0:0).  Tiesa, šeimininkų įvartis patiko toli gražu ne visiems. Po futbolo rungtynių susimušė apie 20 žmonių. Kaip praneša Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, muštynės įvyko 19.56 val. Kviečių gatvėje esančio stadiono prieigose.
2024-04-21

„Šiauliai“ pergalinga nata užbaigė pirmąjį A lygos ratą

„TOPsport A lygos“ pirmąjį ratą puikiu akordu užbaigė charakterį parodžiusi FA „Šiauliai“. 9-ajame ture Mindaugo Čepo kariauna 1:0 (0:0) palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje šeimininkai pasižymėjo tik Simono Urbio pavojingu bandymu, aštriau atakavo dainaviečiai. Kontratakos metu Artiomo Baftalovkio smūgį atrėmė Lukas Paukštė, pro šalį šovė Rokas Rasimavičius, o Aaronas Olugbogi puikioje situacijoje neperkėlė kamuolio per vartų sargą.
2024-04-20

„TransINVEST“ įsirašė antrąją sezono pergalę

Saulės mieste įvyko atkaklus 5-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kuriame ginklus surėmė FA „Šiauliai“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“. Donato Vencevičiaus debiutas vyriausiojo trenerio pareigose buvo pergalingas – rezultatu 1:0 (0:0) įveikta Šiaulių miesto komanda. 11-ąją minutę savo vartus gelbėti priverstas buvo Simone Moschino, kuris turėjo atremti tolimą Domanto Šimkaus smūgį, jau kitame epizode to paties futbolininko smūgis skriejo virš vartų.
2024-03-30

„Kauno Žalgiris“ neišlaikė pranašumo prieš rungtynių pabaigoje žybtelėjusius „Šiaulius“

„TOPsport A lygos“ 4-asis turas pirmuoju pergalingu akcentu buvo pažymėtas ir FA „Šiauliai“ komandai. Saulės miesto atstovai likvidavo įvarčio deficitą – namuose 2:1 (0:1) nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Šiauliečiai per pirmas 45 minutes itin pavojingų epizodų nesukūrė. Savo ruožtu tarp žalgiriečių grėsmingu bandymu pasižymėjo Filipas Dangubičius, o 23-iąją minutę buvo pelnytas įvartis. Po Grato Sirgėdo pakelto kampinio taikliu smūgiu pasižymėjo Armandas Kučys.
2024-03-17

Rezultatyvų antrą kėlinį sužaidę „Hegelmann“ ir „Šiauliai“ pasidalino po tašką

„TOPsport A lygos“ 3-iajame ture Kauno rajono „Hegelmann“ ir FA „Šiauliai“ ekipos sužaidė du skirtingus kėlinius. Po nuožmios akistatos komandos pasidalino po tašką – 2:2 (0:0). Pirmasis kėlinys buvo apylygis, jo metu itin pavojingų epizodų sukurta nebuvo. Šeimininkų gretose aktyvus buvo rumunas Patrickas Popescu – jo bandymai skriedavo pro šalį, arba sėkmingai žaisdavo Gustas Baliutavičius. Antrame kėlinyje per itin trumpą atkarpą buvo pelnyti net trys įvarčiai.
2024-03-13

Prieštaringai vertinamas „Gustuko picerijos“ savininkas pasitraukė iš Šiaulių futbolo klubo

„Gustuko picerijos“ savininkas Mantas Zemeckas paliko futbolo akademijos „Šiauliai“ dalininkų gretas. To pageidavo kiti Saulės miesto verslininkai, nenorėję nieko bendro turėti su minėtu prieštaringai vertinamu žmogumi. „Šiaulių krašto“ teigimu, po M. Zemecko viešų antiukraintietiškų pasisakymų nemažai verslininkų ėmė grasinti, jog atsisakys remti futbolo akademiją. Naująja bronzinių A lygos prizininkų dalininke tapo UAB „Bodesa“, kuriai M. Zemeckas ir perleido savo teises.
2024-03-06

A lygos turo anonsas: naujasis sezonas startuoja Marijampolėje

Per pirmas tris pavasario dienas bus sužaistos penkerios „TOPsport A lygos“ 1-ojo turo rungtynės.   Marijampolės „Sūduva“ – FA „Šiauliai“ Kovo 1 dieną, 19 val. Marijampolė, Marijampolės futbolo arenos maniežas. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet šiauliečiai pradės naująjį pirmenybių sezoną. Marijampoliečiai su vyr.
2024-03-01

„Šiaulius“ papildė gynėjas

Prieš ateinantį penktadienį startuosiantį „TOPsport A lygos“ sezoną FA „Šiauliai“ ekipa sulaukė dar vieno naujoko. Iš komandos rikiuotės iškritus Vytui Gašpuičiui klubo vadovai ėmėsi veiksmų taisant susidariusią situaciją, todėl nusprendė ieškoti vidurio gynėjo pozicijoje galinčio rungtyniauti futbolininko. Juo tapo Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinėje įsitvirtinęs gynėjas Kristupas Keršys.