f. pellegrino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „f. pellegrino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „f. pellegrino“.

21-erių olimpinis čempionas: tai – didelė pergalė

21-erių norvegas Johannesas Hoesflotas Klaebo tapo olimpiniu čempionu. Slidininkas triumfavo vyrų sprinto varžybose. Dėl adrenalino nešalta „Tai – didelė pergalė. Mano planas buvo spurtuoti varžybų pabaigoje ir tai pavyko. Fantastiškas jausmas kirsti finišo liniją pirmam“, – kalbėjo J. H. Klaebo. Norvegas finišavo sulėtinęs tempą bei žvalgydamas į varžovus. Slidininkas finale 1,4 kilometrų trasą įveikė per tris minutes, 5,75 sekundės ir laimėjo užtikrintai.
2018-02-13

Jie išgarsėjo, nes sudarkė savo kūnus: naujausios plastinių operacijų maniakų nuotraukos

Jeigu reikėtų išrinkti du labiausiai dėl plastinių operacijų linksniuojamus žmones, tai neabejotinai būtų transeksualė Fulvia Pellegrino ir brazilas Rodrigo Alvesas („Kenas“). Šių žmonių nuotraukos internete kelia baisingą sumaištį. Nors jie išleidžia dešimtis tūkstančių eurų plastinėms operacijoms, bet tik retas komentatorius išdrįsta pagirti pasiektus rezultatus.