evian

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evian“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evian“.

Dešimtyje rungtynes baigęs PSG sužaidė be įvarčių su „Evian“ ekipa

Penktadienį vakare Prancūzijoje prasidėjo "Ligue 1" pirmenybių III-asis turas. Praėjusį savaitgalį prieš "Bastia" ekipą triumfavę "Paris St.Germain" futbolininkai šįvakar antrą kartą šį sezoną sužaidė lygiosiomis. Po 90 minučių klampios kovos paryžiečiai be įvarčių sužaidė su "Evian" klubu, kurie beveik pusvalandį turėjo kiekybinį pranašumą aikštėje. 63-ąją minutę iš aikštės buvo išvytas tik šią vasarą į Paryžiaus komandą persikėlęs Yohanas Cabaye.
2014-08-22

„Lyon” patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš „Valenciennes” klubą

Prancūzijos čempionate trečiadienio vakarą buvo toliu žaidžiamos 19-ojo turo rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Lyon„ klubas, kuris 0-1 pralaimėjo „Valenciennes“ ekipai. Vienintelis įvartis šiose rungtynėse krito 28-ą minutę, kai kamuolį į savus vartus visiškai to nenorėdamas pasiuntė „Lyon„ komandos krašto gynėjas Aly Cissokho. Tai ir lėmė „liūtų“ pralaimėjimą. Tuo metu tikras trileris vyko rungtynėse tarp „Lille„ ir Nice„ ekipų.