Prancūzijos čempionate trečiadienio vakarą buvo toliu žaidžiamos 19-ojo turo rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Lyon„ klubas, kuris 0-1 pralaimėjo „Valenciennes“ ekipai.

Vienintelis įvartis šiose rungtynėse krito 28-ą minutę, kai kamuolį į savus vartus visiškai to nenorėdamas pasiuntė „Lyon„ komandos krašto gynėjas Aly Cissokho. Tai ir lėmė „liūtų“ pralaimėjimą.

Tuo metu tikras trileris vyko rungtynėse tarp „Lille„ ir Nice„ ekipų. Šios varžybos baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 4-4. “Lille- paskutinėmis minutėmis praleido ketvirtą įvartį ir išleido pergalę iš savo rankų.

Tašku ir toliau barsto vienas iš čempionato turnyrinės lentelės viršuje esančių „Montpellier„ klubas. Šį kartą pastaroji ekipa svečiuose pralaimėjo lygo naujokei „Evian“ ekipai rezultatu 2-4.

Visi rezultatai:

„Valenciennes„ 1 - 0 „Lyon“

28' [1 - 0] Aly Cissokho (į savus vartus).

„Lille„ 4 - 4 „Nice“

9' [1 - 0] Aurelien Chedjou, 16' [1 - 1] Renato Civelli, 27' [2 - 1] Joe Cole, 35' [2 - 2] Franck Djadjedje, 45' [2 - 3] Franck Djadjedje, 77' [3 - 3] Eden Hazard, 88' [4 - 3] Florent Balmont, 90' [4 - 4] Francois Clerc, .

„Evian„ 4 - 2 „Montpellier“

47' [0 - 1] Younes Belhanda, 51' [1 - 1] Cedric Barbosa, 54' [1 - 2] Olivier Giroud, 68' [2 - 2] Saber Khelifa, 71' [3 - 2] Cedric Cambon, 76' [4 - 2] Brice Dja Djedje.

„Auxerre„ 2 - 2 „Dijon“

7' [0 - 1] Benjamon Corgnet, 33' [0 - 2] Brice Jovial, 80' [1 - 2] Anthony Le Tallec, 90' [2 - 2] Issam Jemaa.

„Lorient„ 0 - 0 „Caen“

„Rennes„ 1 - 0 „Bordeaux“

54' [1 - 0] Jires Ekoko.

„Sochaux„ 0 - 2 „Ajaccio“

65' [0 - 1] Benjamin Andre, 78' [0 - 2] Mathieu Philippe Peybernes (į savus vartus).