evaldas sodeika ir ieva žukauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evaldas sodeika ir ieva žukauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evaldas sodeika ir ieva žukauskaitė“.

Prestižinių sportinių šokių varžybų Italijoje finale – du Lietuvos duetai

Italijos Rimini mieste vėlų šeštadienio vakarą pasibaigė Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam“" serijos standartinių šokių varžybos. Tarp 148 duetų iš viso pasaulio jame startavo 6 Lietuvos poros.
2019-07-15

Šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė laimėjo pasaulio bronzą

Šeštadienį Austrijos sostinėje Vienoje vyko pasaulio suaugusiųjų standartinių šokių čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") tapo bronzos medalių laimėtojais. Kitai Lietuvai atstovaujančiai porai Vaidotui Lacičiui ir Veronikai Golodnevai (Vilniaus „Dileksa") iki finalo pritrūko labai nedaug - jie užėmė 7-ą vietą.
2014-11-16

Pasaulio taurės laimėtojai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė – tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai

Šeštadienį Lenkijos mieste Elblionge vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos „Baltic Cup 2014”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje aukso medalius laimėjo prieš kelias savaites pasaulio taurės nugalėtojais tapę Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“). Antroji vieta atiteko Giuseppei Longarini ir Katarzynai Kapral iš Lenkijos, o trečiąją vietą užėmė rusai Vadimas Šurinas ir Anastasia Meškova. Varžybose dalyvavo 67 poros.
2014-10-21

Europos taurės varžybose E. Sodeika ir I. Žukauskaitė iškovojo antrą vietą

Rygoje vykusiose Europos Taurės standartinių šokių varžybose antrąją vietą iškovojo Kauno sšk "Kaspinas" šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė. Europos standartinių šokių Taurę iškovojo Rusijos šokėjai Vadim Shurin - Anastasia Meshkova. Iš viso varžybose dalyvavo 18 šokėjų porų. Tuo pačiu metu Rygoje vyko ir pasaulio reitingo varžybos. Standartinių šokių varžybose (WDSF World Open ST) Evaldas ir Ieva iškovojo pirmąją vietą. Šioje grupėje dalyvavo 68 šokėjų poros.