evaldas martinka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evaldas martinka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evaldas martinka“.
REKLAMA
Jurga turėjo progos pasikalbėti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Jūratės Stongvilienės nuotr.  Jurga turėjo progos pasikalbėti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Jūratės Stongvilienės nuotr.

Lietuvišką olimpinę mylią Vingio parke bėgo ir profesionalai, ir entuziastai

„Karantinas nesumaišė mūsų planų. Mes bėgsime olimpinę mylią“, – birželio 23-osios rytą džiūgavo aktyvaus užimtumo centro „Eik“ lankytojai. Visa komanda buvo pasiruošusi triračiais bėgti kartu su bėgimo profesionalais ir entuziastais visame pasaulyje.  Kol pastarieji dar tik ruošėsi startui, pakalbinome vilnietę Jurgą. Mergina jau metai intensyviai treniruojasi aktyvaus užimtumo centre „Eik“. „Dviračiu važiuoti man per sunku, nes skauda sąnarius, o bėgdama su triračiu jaučiuosi stabiliai.
2020-06-25

Vingio parką sudrebins Lietuvos šimtmečiui skirtas 100 km bėgimas

Jau šį šeštadienį, liepos 14 dieną, Vilniaus Vingio parke vyks 100 km bėgimas, skirtas atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui. Ankstų rytą – 6 valandą – startuosiantys dalyviai galės savarankiškai įveikti 100 km distanciją arba dalyvauti estafetėje 10 x 10 km. Dalyvių skaičius sparčiai auga Jau dabar aišku, kad estafetėje dalyvaus per 700 dalyvių (apie 70 komandų), o 100 km įveikti ketina jau 83 sportininkų. Paskutinėmis dienomis dalyvių registracija tapo itin aktyvi.
2018-07-13

Po 70-mečio – naujas klubo puslapis: kas laukia „Žalgirio“?

Jubiliejinis, 70-asis, Vilniaus „Žalgirio“ sezonas tapo tikra katastrofa. Apie UEFA turnyrų grupių etapą svajoję žalgiriečiai liko ne tik be jo, o ir praktiškai be trofėjų. „Žalgiris“ džiaugėsi mažiausiai prestižo turinčia Lietuvos futbolo federacijos (LFF) supertaure, bet prarado čempiono vardą ir LFF taurę. Kokios permainos laukia „Žalgirio“? Serija nutrūko 14 titulų iš eilės.
2017-11-30

Vilniaus maratone – 700 bėgikų iš 23 šalių

Dalyvauti rugsėjo 13 dieną Lietuvos sostinėje rengiamame šeštajame tarptautiniame Vilniaus bėgimo maratone jau užsiregistravo 670 bėgimo profesionalų ir mėgėjų iš 23 pasaulio šalių. Varžybų direktorius Evaldas Martinka antradienį spaudos konferencijoje Vilniaus savivaldybėje sakė, kad pagal dalyvių skaičių iš užsienio pirmauja latviai. Jų jau yra užsiregistravę apie 50. Tikimasi, kad varžybose dalyvaus apie 150 užsieniečių.
2009-09-08

Jaunųjų lengvaatlečių varžybas laimėjo kėdainiškiai

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) ir Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro surengtų šalies 5-6 klasių moksleivių komandų „Euro 2009 - Pildyk spurto“ varžybas laimėjo Kėdainių „Aušros“ vidurinės mokyklos komanda. Penktadienį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiame turnyro finale antrąją vietą užėmė Šakių „Aukuro“ vidurinės mokyklos auklėtiniai, o trečiąją - Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos I-oji komanda.
2009-05-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų