europos dviračių treko čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „europos dviračių treko čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „europos dviračių treko čempionatas“.

Europos jaunimo dviračių treko čempionate Titas Laurinavičius liko vienuoliktas

Anadijoje (Portugalija) vykstančio Europos jaunių ir jaunimo dviračių treko čempionato jaunių vaikinų omniume (20 dalyvių) penktadienį Titas Laurinavičius užėmė 11-ą vietą. Dviratininkas, kuriam penktadienį sukako 17 metų, surinko 79 taškus. Nugalėjo ispanas Hectoras Alvarezas, surinkęs 147 taškus. T. Laurinavičius pirmoje rungtyje – skreče užėmė 14-ą vietą. Tempo lenktynėse Titas buvo 8-as. Jis laimėjo 14-ąjį tarpinį finišą iš 26 (1 tšk.) ir bendrojoje įskaitoje pakilo į 12-ą vietą (40 tšk.
2023-07-15

„EuroTrack 2023“ – 9 Lendelio vieta ir Lietuvos rekordai

Grenchene (Šveicarija) surengtame 14-ajame Europos dviračių treko čempionate jėgas išbandė 8 Lietuvos dviratininkai. Jie per penkias dienas dalyvavo 16-oje rungčių iš 22. Aukščiausią vietą iš mūsų šalies atstovų iškovojo Vasilijus Lendel. 10-ą kartą Europos čempionate dalyvavęs dviratininkas sprinto lenktynėse buvo 9-as. Vasilijus keirino rungtyje užėmė 11-ą vietą (antras geriausias jo pasiekimas Europos čempionatuose). Čempionate pagerinti du Lietuvos rekordai.
2023-02-13

Lietuvos treko dviratininkai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių

Trečiadienį Grenchene (Šveicarija) prasidėsiančiame 14-ajame Europos dviračių treko čempionate dalyvaus 8 Lietuvos atstovai. Tai – viena didžiausių mūsų šalies trekininkų delegacija per visą Senojo žemyno pirmenybių istoriją. Šis Europos čempionatas bus pirmosios varžybos, kuriose dviratininkai kovos dėl olimpinės atrankos taškų.
2023-02-07

Šimonytė aptarė galimybes Lietuvoje rengti Europos dviračių treko čempionatą

Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) vadovas artimiausiu metu ketina atvykti į Lietuvą ir apsilankyti Panevėžyje. Galimybės Lietuvoje surengti Europos dviračių treko čempionatą šiandien buvo aptartos Lietuvos premjerės, UEC vadovo Enrico Della Casos bei Lietuvos dviračių sporto federacijos vadovybės nuotoliniame susitikime. Pokalbyje premjerė dar kartą pakartojo, kad Lietuva yra pasiruošusi surengti šį čempionatą.
2021-06-01

Dviratininkas V. Lendel Europos čempionato sprinto lenktynėse – aštuntas

Glazge (Jungtinė Karalystė) vykstančio devintojo Europos dviračių treko čempionato vyrų sprinto lenktynėse Vasilijus Lendel užėmė aštuntą vietą. Lietuvos rinktinės narys, kuriam gegužės pabaigoje buvo lūžęs raktikaulis, pirmadienį ketvirtfinalyje 0-2 pralaimėjo 2013 metų pasaulio čempionui ir 2014 metų pasaulio vicečempionui vokiečiui Stefan Boetticher, kuris kvalifikacijos varžybose pasirodė geriausiai.
2018-08-06

Europos dviračių treko čempionatas – prie Karibų jūros

Europos dviračių treko čempionate Gvadalupėje teks varžytis atvirame treke. Pranešama apie ten tvyrančius tvankius orus ir telkšančias balas Šiandien prasidedančiame Europos čempionate Lietuvai atstovaus nemažas būrys sportininkų. Kol kas tiksliai aiškūs tik dviejų - sprinto -rungčių dalyviai. Asmeniniame sprinte ir keirine rungsis Simona Krupeckaitė, Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė, Svajūnas Jonauskas, Vasilijus Lendelis.
2014-10-15

Per Europos dviračių treko čempionato atidarymą – pirotechnikos, šviesų ir muzikos šou

Europos dviračių treko elito čempionatas Panevėžio „Cido“ arenoje penktadienį prasidės įspūdingu šviesos, pirotechnikos ir muzikos šou. Dviračio sporto čempionatuose tai – naujovė. „Stebėjome buvusius Europos dviračių treko čempionatus Lenkijoje ir Nyderlanduose. Niekur tokios ceremonijos nebuvo. Mes norime parodyti, kad rengiame ne šiaip sau čempionatą, o dviračių treko šventę“, - sako Europos dviračių treko čempionato vykdantysis direktorius Eugenijus Ivanauskas.