europos čempionas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „europos čempionas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „europos čempionas“.

Europos čempionas Indrušaitis – tarp perspektyviausių JAV moksleivių

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sporto medijos gigantas ESPN paskelbė geriausių 2024-ųjų laidos moksleivių reitingą. Į geriausiųjų šimtuką pateko ir 17-metis lietuvis Nojus Indrušaitis. Gynėjui skirta 83-oji vieta. Už Atlantos mokslus kremtantis lietuvis jau yra apsisprendęs ir dėl to, kur karjerą tęs po mokyklos. Jis įsipareigojo pajėgiai Ajovos valstybinio universiteto „Cyclones“ ekipai.
2023-06-29
Į krepšinį grįžęs 2003-ųjų čempionas Praškevičius: „Vėl jaučiu malonumą žaisdamas“  Į krepšinį grįžęs 2003-ųjų čempionas Praškevičius: „Vėl jaučiu malonumą žaisdamas“

Į krepšinį grįžęs 2003-ųjų čempionas Praškevičius: „Vėl jaučiu malonumą žaisdamas“

Virginijus Praškevičius kas rytą prabudęs į rankas ima telefoną, kad sužinotų naujausias krepšinio žinias. Nors krepšininko karjerą jis baigė prieš 12 metų, meilė šiam sportui nebuvo dingusi. Tačiau 2003-ųjų Europos čempionas niekada netryško aistra paimti kamuolį į rankas – „žaidimas su pensininkais“ jo nedomino.
2022-12-22

Europą užkariavęs dvyliktokas sieks triumfo pasaulyje: mokytojai jo nesupranta

Lietuvos autosporto istorija netrukus bus perrašyta. Praėjusiais metais prasidėjusi gimnazijoje dar besimokančio tauragiškio Roko Baciuškos pasaka pavasarį oficialiai pasiekė mūsų šaliai dar nematytus scenarijus ir aukštumas. Europos ralio kroso čempionu Super1600 klasėje pernai tapęs R. Baciuška „gazuoja“ dar didesniu tempu, o dabar tauragiškis sieks užkariauti ne tik Europą, bet ir visą pasaulį.
2019-03-13

Europos dailiojo čiuožimo čempionate – rekordinis Lietuvos dueto pasiekimas

Šeštadienį Baltarusijos sostinėje Minske baigėsi Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Šokių ant ledo porų varžybose Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed laisvojoje programoje surinko 99,30 balo, o bendroje įskaitoje pelnė 164,11 balo. Tai naujas Lietuvos atstovų rekordas, ankstesnį geriausią savo pasiekimą jie viršijo daugiau nei 6 balais (158,03). Galutinėje įskaitoje lietuvis su amerikiete užėmė 13-ą vietą.
2019-01-26

Žygimantas Stanulis – Europos sunkiosios atletikos vicečempionas

Rumunijos sostinėje Bukarešte vykstančiame Europos sunkiosios atletikos čempionate sidabro medalį iškovojo lietuvis Žygimantas Stanulis. Lietuvos sportininkas svorio kategorijos iki 94 kg dvikovės varžybose surinko 374 kg. Aukso medaliu pasipuošė rumunas Nicolae Onica (381 kg). Bronzos medalį laimėjo Lenkijos atstovas Lukašas Grela (357 kg). Europos vicečempionu Ž. Stanulis tapo trečią kartą. Jam tai buvo pavykę padaryti ir 2013 bei 2016 metais.
2018-04-01

Europos čempionas O. Ringys: susikaupti priverčia noras būti geriausiu

Europos kultūrizmo čempionas Ovidijus Ringys šypsosi netgi tada, kai kalbama apie pačius sunkiausius išbandymus arba svarbiausias gyvenimo varžybas. Nors dar tik pradėjome džiaugtis pavasariu, atletas savo mintimis jau skaičiuoja rudens lapus, kai teks dalyvauti pasaulio čempionate. „Kol kas stengiuosi išlaikyti kuo geresnes kūno formas, nenoriu sukaupti riebalinio sluoksnio.
2014-04-28

R. Paškauskienė su ukrainiete pateko į Europos stalo teniso čempionato dvejetų aštuntfinalį

Austrijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato asmeninių varžybų dvejetų turnyrą sėkmingai pradėjo Rūtos Paškauskienės ir ukrainietės Margaritos Pesotskos pora. Penktadienį pirmajame atkrintamųjų varžybų rate devintąjį reitingą turintis lietuvės ir ukrainietės duetas po 28 minutes trukusios keturių setų kovos 3:1 (11:2, 11:13, 11:9, 11:6) įveikė lenkes Natalią Bajor bei Kingą Stefanską ir pateko į aštuntfinalį.
2013-10-11

R. Javtokas: tikiu, kad Europos čempionate mūsų kiaušiniai netilps į šortus

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje kiekvieną vasarą išvystame vis naujų veidų, tačiau Robertą Javtoką gerbėjai jau yra įpratę matyti nacionalinėje komandoje, o jo dalyvavimas Europos čempionate niekam net nekelia abejonių. 33 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas nė karto nuo 2001 metų neatsisakė ginti savo šalies garbę, tačiau, kalbėdamas su tinklalapiu „SportoTV.lt“, jis prasitarė svarstęs šią vasarą nebegrįžti į rinktinę.
2013-08-14

Skambiausi Lietuvos futbolo rinktinės pasiekimai

Ne paslaptis, kad per pastaruosius 23 Nepriklausomybės metus Lietuvos futbolo rinktinė patyrė daugiau nesėkmių nei iškovojo pergalių, bet pastarajame dešimtmetyje mūsų šalies nacionalinei ekipai pavyko pasiekti ne vieną puikų rezultatą. Skambiausias pergales mūsiškiai iškovojo 2008 metais, kuomet pirmą kartą Lietuvos istorijoje rinktinę treniravo užsienietis. Portugalas Jose Couceiro buvo tas žmogus, kuriam pavyko įžiebti viltį mūsų akyse ir leisti tikėtis gerų rezultatų.
2013-04-21

Europos čempionu tapęs M. Sakalauskas: buvau pasiruošęs viskam

Vilniuje surengto Bushido „Hero's World Series 2012“ turnyro kulminacija tapo kova dėl Europos čempiono diržo, tarp neseniai į ringą grįžusio Mindaugo Sakalausko ir lenko Tomaszo Szepkowskio. Kova vyko visus tris raundus, tačiau teisėjų sprendimu lietuvis triumfavo finale. „Lenkas visai neseniai laimėjo prieš pasaulio čempioną. Jis A klasės kovotojas, labai fiziškai stiprus priešininkas. Kojų smūgiai stiprūs. Po sugrįžimo, tai – didelis išbandymas.“ , - prisipažino kaunietis.