etihad

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „etihad“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „etihad“.

Medžioklės sezonas – atidarytas: „Monaco“ žvaigždė keliasi į Mančesterį

Iki Čempionų lygos pusfinalio nužygiavusio „Monaco“ klubo žaidėjus po truputį vilioja turtingieji. Ketvirtadienį vakare į Mačesterį atvyko Bernardo Silva, kuris, kaip spėjama, jungsis prie Pepo Guardiolos kariaunos. Futbolininkas „Etihad“ treniruočių aikštyne ėjo medicininę apžiūrą. Manoma, kad „Manchester City“ ir „Monaco“ dėl perėjimo susitarė praėjus vos keletui dienų nuo sezonų Prancūzijoje ir Anglijoje pabaigos.
2017-05-26

„Manchester City“ ir „Arsenal“ dvikovoje užfiksuotos rezultatyvios lygiosios

Sekmadienį „Premier“ lygoje buvo sužaistos dar tris 37-ojo turo rungtynės. „Etihad“ stadione dėl trečios vietos turnyrinėje lentelėje susikovė Manchesterio „City“ ir Londono „Arsenal klubai. Dėl trečios vietos kovojusios ekipos išsiskyrė taikiai, 2:2 (1:1). Pirmąjį įvartį jau 8-ąją minutę pelnė šeimininkų puolėjas Sergio Aguero. Argentinietis po Fernandinho perdavimo patogiai sau „pasistatė“ kamuolį ir nepaliko vilčių „Arsenal“ vartus ginančiam Petrui Čechui.
2016-05-08

„Southampton“ namuose sukūrė stebuklą, Mančesterio derbyje triumfavo „United“

„Premier“ lygoje sekmadienį žaidžiamos keturios 31 turo rungtynės. „St. Mary‘s“ stadione susitiko į akistata stojo „Southampton“ ir „Liverpool“ klubai. Pergalę rezultatu 3:2 (0:2) iškovojo namuose žaidę „Southampton“ futbolininkai. Pirmieji įvartį pelnė „Liverpool“ futbolininkai. 17-ąją minutę įvart, pelnė Coutinho. Brazilas suklaidinio kelis šeimininkų žaidėjus bei atliko tikslų tolimą smūgį ir išvedė „raudonuosius“ į priekį.
2016-03-20

„Barcelona“ nugalėjo „Manchester City“, „Borussia“ neatsilaikė prieš „Juventus“

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės. Bene įdomiausia dvikova įvyko "Etihad" stadione, kur vietos "Manchester City" susitiko su "Barcelona". Pirmajame kėlinyje dominavę katalonai iškovojo pergalę rezultatu 1-2. Pirmajame kėlinyje visišką iniciatyvą turėjo svečiai iš Ispanijos, o pirmasis įvartis krito jau 16-ąją minutę. Luisas Suarezas pasinaudojo neužtikrintu Vicente Kompany žaidimu ir išvedė "Barcą" į priekį.