ester ledecka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ester ledecka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ester ledecka“.

Olimpinę čempionę iš Čekijos kinai pasveikino su Haičio vėliava

Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse moterų snieglenčių paralelinio didžiojo slalomo rungtį laimėjo čekė Ester Ledecka, apgynusi Pjongčange iškovotą titulą. E. Ledecka finale aplenkė nefinišavusią austrę Danielą Ulbing, o bronza atiteko slovėnei Gloriai Kotnik. Čekė praėjusioje olimpiadoje įsirašė į istoriją, nes laimėjo aukso medalius dviejose skirtingose sporto šakose: snieglenčių sporte ir kalnų slidinėjime. Anksčiau žiemos olimpiadoje niekas to nebuvo padaręs.
2022-02-09

Olimpine čempione tapusi čekė po finišo sustingo: negalėjo patikėti, kas nutiko

Žiemos olimpinėse žaidynėse Čekijos sportininkė Ester Ledecka šiandien privertė aikčioti iš nuostabos visą pasaulį. Snieglenčių sporto atstovė netikėtai laimėjo moterų kalnų slidinėjimo super slalomo rungtį, o pasiekusi finišą negalėjo suvokti, kas nutiko. Olimpinę čempionę austrę Anną Veith vos 0,01 sek. įveikusi čekė po finišo „sustingo" ir negalėjo patikėti, kad jai pavyko nugalėti visas šio sporto meistres.
2018-02-17

Kaip tai įvyko? Kalnų slidinėjimo rungtį Pjongčange laimėjo snieglentininkė

Čekijos sportininkė Ester Ledecka netikėtai laimėjo olimpinių žaidynių „Super-G“ varžybas šeštadienį, o favoritė Lindsey Vonn liko garbės pakylos nuošalėje. E.Ledecka įveikė trasą per 1 min. 21,11 sek. Olimpinės čempionės titulą gynusi austrė Anna Veith iškovojo sidabrą, o Tina Weirather iš Lichtenšteino laimėjo bronzą. 22 metų E.Ledecka pati nustebo dėl savo pergalės. „Kaip tai įvyko?“ – stebėjosi ji, išvydusi rezultatus švieslentėje.