erwinas katona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erwinas katona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erwinas katona“.

Galiūnui Ž. Savickui dar kartą pakluso pasaulio rekordas

Stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas ne tik laimėjo Europos rąsto kėlimo čempionatą, bet jame dar pagerino ir pasaulio rekordą. Tituluočiausias Lietuvos galiūnas nebestebina rekordais. Jie tapo Žydrūno vizitine kortele, nes beveik per kiekvienas varžybas jis gerina rekordus.
2009-11-23

Ž. Savickas neranda sau lygių pasaulio Čempionų lygos galiūnų varžybose

Žydrūnas Savickas laimėjo ir antrąjį planetos galiūnų Čempionų lygos etapą Serbijoje. Surinkęs 69 taškus, po dviejų etapų lietuvis užtikrintai pirmauja bendroje įskaitoje. 140 kg vikingo spaudimo rungtyje Ž. Savickas pagerino sau priklausantį pasaulio rekordą - 20 kartų. Antrąją vietą Serbijoje užėmė varžybų šeimininkas Erwinas Katona, demonstravęs labai puikią sportinę formą. Jo sąskaitoje - 65,5 taško. Trečias liko estas Andrusas Murumetsas, nusileidęs serbui 2 taškais.