ernestas bagužas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ernestas bagužas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ernestas bagužas“.

Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionato nugalėtojai

Šiauliuose vykusiose Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių pirmenybėse dalyvavo 74 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Visagino miestų bei Joniškio, Šiaulių, Tauragės ir Anykščių rajonų.Stipriausieji sportininkai toliau ruošis šių metų Europos jaunimo čempionatui, kuris Serbijos sostinėje Belgrade vyks birželio 29 - liepos 1 dienomis.
2007-03-29

Aleksandras Kazakevičius - imtynių "Grand Prix" turnyro nugalėtojas

Lietuvos imtynių komandos lyderis Aleksandras Kazakevičius tapo prestižinio "Grand Prix" turnyro nugalėtoju. Murska Sobotoje (Slovėnija) vykusiose graikų-romėnų imtynių varžybose trenerių Ruslano Vartanovo ir Remigijaus Gusto auklėtinis iškovojo tris pergalės ir užkopė ant aukščiausios nugalėtojų pakylos. Pirmoje kovoje A.Kazakevičius be ypatingo vargo nugalėjo imtynininką iš Kroatijos.
2007-03-26

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi 205 dalyviai: 37-ios moterys bei po 84 sportininkus graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių pirmenybėse. Šalies čempionais bei prizininkais atskirose svorio kategorijose tapo:moterys: 48 kg -1. Vaida Puidaitė (Vilkaviškis)2. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai)3. Ieva Jakaitė (Tauragė)    55 kg -1. Indrė Bubelytė (Šiaulių raj.

Anykščiuose vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre dominavo lietuviai

168 jaunieji imtynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lenkijos dalyvavo VI tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Vladui Žmoginui atminti. Varžybos vyko naujame Anykščių miesto pramogų ir sporto komplekse "Mindaugo karūna".Sportininkai varžėsi dvejose amžiaus grupėse: gimę 1987-1989 metais bei 1990 metais ir jaunesni. Turnyrą organizavo imtynių klubas "Ąžuolas" kartu su Anykščių kūno kultūros ir sporto centru.