ernesta globytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ernesta globytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ernesta globytė“.

„Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtojais po įtemptos kovos tapo trasos rekordininkai

25-erių metų jubiliejų „Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynės Palangoje sutiko išties skambiai ir triukšmingai. Nuolat besikeičiantys lyderiai bei dramatiški automobilių susidūrimai antroje lenktynių pusėje žiūrovams padovanojo įspūdingą autosporto spektaklį. Šioje nuotykių karuselėje sėkmė lydėjo čempionus.
Prieš 2 val.

„Hankook 24H Portimao“ lenktynėse dalyvavusi lietuvių komanda finišavo tarp prizininkų

Portugalijoje finišavo 24 valandų lenktynės. Jose savo jėgas išbandė tarptautinėse varžybose ne pirmą kartą matoma „GSR Motorsport“ komanda. Į 24 valandų maratoną „GSR Motorsport“ komanda atvyko su penkių lenktynininkų sąstatu bei „Aurum 1006 km“ lenktynėse matytu „Ginetta G56 GT4“ automobiliu. Nors lietuviškose lenktynėse britiškas automobilis parodė džiuginantį tempą, tačiau Portugalijoje vykusiose varžybose būtent „Ginetta“ automobilis tapo „GSR Motorsport“ komandos galvos skausmu.
2024-05-16

Paskutiniame „24h series“ pirmenybių etape – keturių ekipažų iš Lietuvos pasirodymas

Barselonoje (Ispanija) įvyko paskutinis šio sezono „24h series“ lenktynių Europos čempionato etapas. Paskutiniame šių varžybų etape „RD Signs – Šiauliai Racing Team“ komanda, kuriai atstovavo Paulius Paškevičius, Deividas Jocius, Audrius Butkevičius bei italas Nicola Michelonas, su „Lamborghini Huracan Super Trofeo“ automobiliu iš viso apsuko 662 ratus ir varžybas bendroje įskaitoje baigė 23-ioje vietoje, o GTX klasėje liko 5-i. Visgi, susumavus visų 5 šio sezono etapų rezultatus, „RD Sign...
2023-09-21

Paskutiniame „24h series“ pirmenybių etape – keturių ekipažų iš Lietuvos pasirodymas

Barselonoje (Ispanija) įvyko paskutinis šio sezono „24h series“ lenktynių Europos čempionato etapas. Paskutiniame šių varžybų etape „RD Signs – Šiauliai Racing Team“ komanda, kuriai atstovavo Paulius Paškevičius, Deividas Jocius, Audrius Butkevičius bei italas Nicola Michelonas, su „Lamborghini Huracan Super Trofeo“ automobiliu iš viso apsuko 662 ratus ir varžybas bendroje įskaitoje baigė 23-ioje vietoje, o GTX klasėje liko 5-i. Visgi, susumavus visų 5 šio sezono etapų rezultatus, „RD Signs – ...
2023-09-21

Po sudėtingų 12 valandų lenktynių Hokenheime lietuviams - istorinis podiumas

Visai neseniai į Lietuvą sugrįžusi „GSR  Motorsport“ komanda dalijosi gausybe potyrių ir emocijų po itin intensyvių „Hankook 12 h” lenktynių Vokietijos Hokenheimo trasoje, kur vyko pasaulinės lenktynių serijos 4-asis etapas. Čia susirinko virš 30 komandų ir jas atstovaujantys pilotai iš 20-ies valstybių. Pirmasis komandos išbėgimas į trasą po ilgos pertraukos pažymėtas ne tik aplamdytais bolido šonais ir begale įspūdžių, bet ir pirmuoju lietuvišku podiumu „TCR“ įskaitoje šios serijos lenktynėse.
2021-05-28

„#SpeedSistersLT“: Dokumentinis filmas, kuris pasakoja istoriją apie dvi greičiausias lenktynininkes Lietuvoje

Tradiciškai automobilių lenktynės laikomos „vyrišku“ sportu, nors  akivaizdu, kad norint suvaldyti bolidą nereikia kalno raumenų – svarbiausi dalykai, lemiantys greitį trasoje, vyksta pilotų galvose. Moterys čia niekuo nenusileidžia vyrams, visgi profesionaliai lenktyniaujančias damas galima suskaičiuoti ant pirštų. Gerų, džiuginančių pavyzdžių, be abejonės, turime ir Lietuvoje.
2020-04-02

24 valandų lenktynėse startuos lietuvių komanda

Visos automobilių sporto disciplinos turi savo idealizuojamas ir į aukštumas iškeltas lenktynes, kuriose nori sudalyvauti: ralis turi savo „WRC“ seriją, bekelės maniakai – „Dakaro“ lenktynes ir dykumos ralius, o žiedinių lenktynių sporto entuziastai dūsaudami dairosi į istorines Europos trasas, kuriose paprastai galima sutikti vieną iš prestižinių lenktynių serijų: „LeMans“ 12 bei 24 valandų lenktynes, arba „Creventic“ seriją.
2019-08-31

„SpeedSisters“ damos prisijaukino neregėtą „Botniaring“ trasą

Nei vienam Lietuvos žiedinių lenktynių serijose jėgas bandančiam pilotui lig šiol neregėta „Botniaring“ trasa su specifinės konfigūracijos ir posvyrio į išorinę pusę posūkiais, žada tapti tikru meistriškumo egzaminu visiems  „Baltic Touring Cars Championship“ bei „North European Zone“ čempionatų dalyviams. Vos per keletą trumpų laisvų treniruočių reikia suspėti ne tik perprasti skandinavišką trasos specifiką, bet ir atitinkamai sureguliuoti kovinius automobilius.
2019-06-14

„Žiedo“ merginų duetas paskutiniuose testuose lėkė vyrišku tempu

Gegužės 10-ąją Latvijos sostinėje esančioje Bikerniekų trasoje bus duotas startas 2019-ųjų Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatui. Jo išvakarėse dauguma komandų surengė technikos testus ir savo vairuotojiškų įgūdžių atnaujinimo seansą būsimųjų kovų arenoje Rygoje. Tačiau unikali moteriška komanda – Ernesta Globytė bei Indrė Senkutė-Gedgaudienė, dalyvausianti ištvermės lenktynių serijoje „NEZ 6H“ ir čia priėmė nestandartinį sprendimą.
2019-05-03

Jungtinė lietuvių komanda dalyvaus 12 valandų lenktynėse Belgijoje

SPA automobilių sporto mylėtojams dažniausiai kelia asociacijas ne su grožio procedūromis, o su viena žinomiausių pasaulyje „Spa Francorchamps" trasa. Išbandyti šią trasą lenktynininkui yra ne ką mažesnė siekiamybė, negu pralėkti garsiuoju „Niurnburgringu". Prieš metus Belgijos SPA vykęs pasaulio žiedinių lenktynių ištvermės čempionato etapas priviliojo ir grupę lietuvių, kuriems startas Belgijoje tapo pavyzdinio 2018 metų sezono prologas.
2019-04-07
REKLAMA
REKLAMA

Žiedinėse ištvermės lenktynėse – unikali komanda

Nors iki oficialaus 2019-ųjų žiedinių lenktynių sezono pradžios dar liko beveik pusantro mėnesio, būsimųjų Lietuvos, Baltijos šalių bei NEZ (North European Zone arba Šiaurės Europos Zonos) dalyvių garažuose pats pasirengimo darbų pikas.
2019-04-01

Trasoje vyrus auklėjanti E.Globytė: moters vieta – ne tik prie puodų virtuvėje

Vaikystėje automobilių modeliukai ją žavėjo labiau nei mintys, kaip garbanotus lėlės Barbės plaukus ištiesinti iki šaknų galiukų. Jai visada rūpėjo, kaip veikia motociklai bei kita technika. Ir nors lenktyniauti trasoje kartu su kitais dėl motosporto pašėlusiais žmonėmis niekada nebuvo pagrindinė Ernestos Globytės svajonė, ji jau devintą sezoną iš eilės sėdi už sportinio automobilio vairo.
2018-07-19

Neskaitant dviejų posūkių, „Autoplius.lt Fast Lap“ dalyviai puikiai susitvarkė su Rygos trasos iššūkiu

Šeštadienį Latvijoje įvyko antras „Autoplius.lt Fast Lap“ etapas, prizus išsidalino „Race“ Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato dalyviai ir greičiausio rato „Time Attack“ dalyviai. Visi važiavimai buvo kupini intrigos. Ypatingai daug klausimų dalyviams kėlė du painūs „Bikernieki“ trasos posūkiai. „Race“ Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatas „Autoplius.lt Fast Lap“ savaitgalio „Race“ dalį sudaro trys grupės, po du važiavimus kiekvienai - viso šešios lenktynės. Ir visos jos ypatingos.
2018-06-25

„GSR Motorsport“ komandoje – ne tik naujas „TCR“, bet ir tarptautinės pajėgos

Šį savaitgalį Rygoje startuoja Baltijos šalių lenktynių serijos, kurių bent jau dvi – „BatCC“ ir „BEC4H“ – itin populiarios lietuvių tarpe. Nuolatinė jos dalyvė – „GSR Motorsport“ komanda, į Baltijos šalis paprastai atgabenanti naujausią akį traukiančią techniką. Prieš du metus trumpųjų nuotolių ir endurance tipo varžybose visų dėmesį kaustė „Ginetta GT4“ automobilis, o praeitais metais komanda tapo „TCR“ klasės flagmanais ir ambasadoriais.
2018-05-10

„Nero – GSR Racing Team“ pergalės sieks ir „ENEOS Riga Summer Race“

Jau už savaitės gausios Lietuvos automobilių sporto mylėtojų pajėgos judės Rygos kryptimi. Būtent šiame mieste įsikūrusioje „Bikernieki“ trasoje vyks „ENEOS Riga Summer Race“ renginys, savyje talpinantis toli gražu ne vieną čempionatą. Tarp visų varžybų – dvejos, itin mėgstamos Lietuvos lenktynininkų, BaTCC ir BEC 4H lenktynių serijos. Be to, kiekvienas, negalintis lenktynių stebėti tiesiogiai būnant trasoje, jas galės stebėti tiesioginių transliacijų metu internete.
2017-08-16

Ernesta Globytė : „Trasoje mes visi lygūs“

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), rudenį pradėjusi jaunųjų autosportininkų pristatymo iniciatyvą, ją plečia, šį kartą siekdama supažindinti visuomenę su žymiausiomis Lietuvos automobilių sporto moterimis. „Ilgą laiką vyravęs stereotipas, kad automobilių sportas – vyriškas užsiėmimas, nyksta, tą rodo ir šiuo metu vairuotojų, šturmanių ar kitose pozicijose save realizuojančios sportininkės, su kuriomis norime supažindinti visuomenę.
2017-05-24

Iki „ENEOS 1006 km lenktynių“ beliko 100 dienų

Tik šimtas dienų skiria mus nuo liepos 19-ąją Palangoje startuosiančių „ENEOS 1006 km lenktynių“, kurias rengiančiai VšĮ „Promo Events“ jos bus jau aštuonioliktosios lietuviškojo automobilių maratono istorijoje. „Šimtadienis – savotiškas parengties, ir kartu atskaitos, taškas, kai ruošdamiesi kiekvienoms lenktynėms esamą padėtį nagrinėjame labai detaliai, – sako pagrindinis jų organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.
2017-04-11

Žiedinių lenktynių finale savaitgalį – intrigos, užkietėję vairuotojai ir skolinti automobiliai

Jau šį šeštadienį Rygos „Bikernieki“ trasoje į paskutinį Lietuvos ir Baltijos šalių žiedinių lenktynių etapą rinksis dalyviai iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos. Čia galiausiai susidėlios paskutinieji taškai ir paaiškės šio sezono nugalėtojai 5 skirtinguose čempionatuose. Paprastai sezonui perkopus į antrąją pusę ir atsidūrus finišo tiesiojoje, jau nebesunku rasti nežinomuosius ir suskaičiuoti taškus.
2016-10-07

7 lietuvės pretenduoja į Kataro ralio reido stovyklą

Birželio pradžioje Tarptautinės automobilių asociacijos (FIA) moterų automobilių sporto komisijos kartu su Kataro automobilių ir motociklų federacija (QMMF) paskelbtas konkursas sulaukė didelio lietuvaičių susidomėjimo – net 7 sportininkės pateikė savo kandidatūras. Rengiamas FIA ir QMMF konkursas, kurio nugalėtoja startuos 2016 m. „Sealine Cross Country Rally“ varžybose, o visas išlaidas padengs stovyklos organizatoriai, Lietuvoje sulaukė sportininkių išskirtinio dėmesio.
2015-09-01

Greičiausia šalies lenktynininkė Palangoje tikisi ne vien vyrų palaikymo

Daugkartinė Lietuvos ir Baltijos šalių žiedinių lenktynių prizininkė bei čempionė Ernesta Globytė – jau pakeliui į „ENEOS 1000 km“ lenktynių miestelį. „Finance Group – GSR“ komandos vėliavnešė prestižinėse varžybose Palangoje startuos ketvirtą kartą. Savuoju „Ginetta G50 GT4“ bolidu Ernesta dalinsis su trimis komandos draugais. Vienas jų – prieš ketverius metus 1000 km lenktynes laimėjęs Arūnas Granskas.
2015-07-15

Lenktyninkė Ernesta Globytė: moteriškiems reikalams laiko nebelieka

Daugelis autosporto mėgėjų ir adrenalino fanatų nuolat tvirtina, kad sėkminga autosporto karjera turėtų prasidėti dar vaikystėje. Na, bent jau dažniausiai. Tačiau galima rasti pavyzdžių, kuomet užsispyrimas, vidinė motyvacija ir noras važiuoti, pasiekti gerų rezultatų bei tobulėti, net ir pradėjusį karjerą autosporte vėlokai, kad ir dvidešimt trejų, gali atvesti iki kandidato į sporto meistrus lygio.
2015-04-23

Roko Steponavičiaus ir Ernestos Globytės ekipažas : „Ralis įaugęs mūsų genuose“

Šį savaitgalį Utenos apylinkėse vyksiančiame didžiausiame Lietuvoje automobilių sporto renginyje dalyvių gretas papildys ambicingas naujokų ekipažas. Kauniečiai Rokas Steponavičius ir Ernesta Globytė – nauji veidai ralyje, bet ne automobilių sporte. Nemažai pergalių žiedinėse lenktynėse pelnęs duetas žada ne tik apšilti kojas ralio trasose, bet ir pakovoti dėl aukštesnių pozicijų.
2015-01-26

Moterų komandoms plojo ir žiūrovai, ir varžovai

Liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiančios „Aurum 1006 km lenktynės“, tituluojamos didžiausiu automobilių sporto festivaliu Baltijos šalyse, bus jubiliejinės, 20-osios renginio istorijoje. Ta proga spaudos centras, viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, apžvelgdama renginio istoriją, šįkart kviečia prisiminti dvejas, 2013 ir 2014 m. vykusias varžybas ir paieškoti jas jungiančių bei skiriančių štrichų.
2014-07-27

Paaiškėjo paslaptingos 1000 km lenktynių merginų komandos asmenybės

Šiandien paaiškėjo, kas važiuos paslaptingoje merginų komandoje 1000 km lenktynėse. Prieš dvi savaites pasklido informacija, kad šių metų 1000 km lenktynėse Palangoje dalyvaus moterų komanda, tačiau paslapties, kas sėdės prie automobilio vairo, komandos vadovai atskleisti nesutiko, teigiama pranešime spaudai.
2014-01-17
Į viršų