erikas vainoras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erikas vainoras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erikas vainoras“.

Lietuvos futbolas: po rungtynių Telšiuose skraidė tara ir kumščiai?

Įspūdingos Pirmos lygos rungtynės sužaistos Telšiuose, kur vietos „Džiugas“ 3:4 (0:2) pralaimėjo „Pakruojui“. Liudininkai teigia, kad emocijos virė ne tik mačo metu, o ir po jo. Svečiai susitikimo pradžioje pirmavo 2:0. 2-ąją tikslus buvo Maksymas Pyrohovas, 18-ąją – Vaidas Viktoravičius. Po pertraukos rezultatas tapo 3:0. 56-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Donatas Strockis. „Džiugas“ per 16 minučių išlygino rezultatą.
2018-04-15

Paskelbta Lietuvos salės futbolo rinktinės sudėtis

Paskelbtas komandos žaidėjų sąrašas, kuriame netrūksta tiek rinktinės senbuvių, tiek naujų žaidėjų. Prasidėjusi Lietuvos nacionalinės salės futbolo (futsal) stovykla žada didelę intrigą. Entuziastingai nusiteikusi komanda stos į kovas dėl Baltijos taurės gerokai pasikeitusi.