erikas meškunecas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erikas meškunecas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erikas meškunecas“.

R. Dagys jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Rusijoje buvo trečias

Septintą kartą surengtame olimpinio čempiono Vartareso Samurgaševo tarptautiniame jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Rusijoje svorio kategorijoje iki 42 kg trečiąją vietą užėmė Ramūnas Dagys.Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis turnyre iškovojo vieną pergalę bei patyrė du pralaimėjimus.
2007-06-05

Jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Latvijoje lietuviai buvo antri

Latvijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunių komandiniame turnyre antrąją vietą užėmė Lietuvos rinktinė. Lietuvos imtynininkai 4:6 pralaimėjo Baltarusijos ekipai, 7:3 bei 6:4 nugalėjo atitinkamai Latvijos-2 bei Latvijos-1 komandas ir 7:3 įveikė Estijos rinktinę.
2007-05-09

Jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Lenkijoje lietuviai pelnė tris medalius

Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunių turnyre Lenkijoje lietuviams pavyko iškovojo tris medalius. Svorio kategorijoje iki 120 kg (13 dalyvių) sidabro medalį pelnė Marijus Grygelis iš Kuršėnų. Trečiąją vietą tarp dešimties dalyvių svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo joniškietis Dalius Adomaitis. Svorio kategorijoje iki 69 kg (14 dalyvių) bronzos medaliu tenkinosi vilnietis Erikas Meškunecas.
2007-03-23

Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių startai Lenkijoje

Lenkijoje  Kostrzyno mieste vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių turnyras. Svorio kategorijoje iki 42 kg (10 dalyvių)  3 vietą iškovojo joniškietis Dalius Adomaitis. Jis startavo sėkmingai, pasiekęs dvi nelengvas pergales. Vėliau dėl patekimo į finalą  rezultatu 4: 5 pralaimėjo finalistui iš Lenkijos.  Imtyje dėl trečios vietos nepaliko vilčių savo varžovui. Reikia pažymėti, kad iš Lietuvos atstovų šiame turnyre Dalius kovojo geriausiai.
2007-03-23

Jaunieji Lietuvos imtynininkai dalijosi kelialapius į Europos čempionatą

Savaitgalį 100 jaunųjų (1990-1993 metų gimimo) šalies imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Visagino, Marijampolės, Kazlų Rūdos savivaldybių, Joniškio, Šiaulių, Tauragės bei Anykščių rajonų Šiauliuose kovojo dėl Lietuvos pirmenybių apdovanojimų bei kelialapių į Europos jaunių čempionatą Varšuvoje (Lenkija) liepos 27-29 dienomis.
2007-03-19

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi 205 dalyviai: 37-ios moterys bei po 84 sportininkus graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių pirmenybėse. Šalies čempionais bei prizininkais atskirose svorio kategorijose tapo:moterys: 48 kg -1. Vaida Puidaitė (Vilkaviškis)2. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai)3. Ieva Jakaitė (Tauragė)    55 kg -1. Indrė Bubelytė (Šiaulių raj.