erikas keedusas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erikas keedusas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erikas keedusas“.

Nelaimėjusių baltų neliko – pergalę šventė ir estai

2019-ųjų pasaulio krepšinio atrankos turnyre neliko nelaimėjusių Baltijos šalių komandų. Pirmadienį pirmąją pergalę iškovojo Estijos rinktinė, namie 73:70 (18:24, 26:12, 15:21, 14:13) įveikusi britus. Rungtynės klostėsi permainingai, bet pamažu išryškėjo šeimininkų pranašumas. Estijos rinktinė gerokai taikliau atakavo – pataikė 53 procentus dvitaškių (18/34). Britai – 34 (13/38). Svečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (44:38), 15 sugriebdami puolant.
2017-11-27

Pirmosiose BBL pusfinalio rungtynėse – Virginijaus Šeškaus komandos nesėkmė

Ketvirtadienį Prienų-Birštono „Vytautas“ pirmosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) pusfinalio rungtynėse svečiuose 88:94 (20:24, 17:27, 26:18, 25:25) nusileido Talino „Kalev-Cramo“. Atsakomasis mačas – po savaitės Prienuose. Viso pirmojo kėlinio metu pirmavo šeimininkai. 5-ąją minutę estai buvo priekyje 11:6, 10-ąją – 24:17. „Vytautą“ tradiciškai gelbėjo tritaškiai. Jų svečiai per pirmąjį kėlinį pataikė keturis.