erikas christensenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erikas christensenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erikas christensenas“.

D. Zubraus klubas patyrė antrą iš eilės pralaimėjimą namuose

16-ąjį rezultatyvų perdavimą 50-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas antradienį namuose 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) nusileido Pitsbergo "Penguins" ekipai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Po Z. Zubraus perdavimo Michaelas Ruppas pelnė pirmąjį iš dviejų įvarčių šiame susitikime ir pirmajame kėlinyje išvedė šeimininkus į priekį.
2008-01-30

Pitsbergo „Penguins“ ledo ritulininkai vejasi Dainiaus Zubraus klubą

Dvidešimt antrą pergalę 40-tosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Iškovojo Pitsbergo "Penguins" klubas, ketvirtadienį namuose 6:2 (0:1, 2:0, 4:1) nugalėjęs Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio autsaiderę Toronto "Maple Leafs" (40 tšk.) ekipą. Aikštės šeimininkų pergalę nulėmė trečiojo kėlinio pradžioje per 48 sekundes pelnyti trys įvarčiai.
2008-01-04

Dar vienas D. Zubraus klubo pralaimėjimas NHL

Devintą nesėkmę keturioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Rytų konferencijos Atlanto pogrupio autsaideris Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" (12 tšk.) klubas.Pirmadienį savo arenoje "Devils" komanda 0:5 (0:2, 0:2, 0:1) turėjo pripažinti į antrąją vietą Atlanto pogrupyje iškopusių Pitsbergo "Penguins" (15 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.