erik zabel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erik zabel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erik zabel“.

V. Kaupas dviratininkų lenktynėse Belgijoje atsiliko nuo lyderių

70-ą kartą trečiadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse Gento-Velelgemo dviratininkų lenktynėse 101-as finišavo „Mitsubishi-Jartazi“ komandos narys Vytautas Kaupas. Lietuvos dviratininkas 209 km distancijos finiše 4 minutes bei 58 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui ispanui Oscarui Freire Gomezui: 1. Oscar Freire Gomez (Ispanija) 4 val. 53 min. 06 sek.
2008-04-10

Dviratininkas T. Vaitkus Portugalijoje išsaugojo antrą vietą

34-ą kartą Portugalijoje vykstančių daugiadienių "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynių trečiąjį etapą Kazachstano "Astana" ekipos narys Tomas Vaitkus baigė su pagrindine grupe ir, užėmęs vienuoliktą vietą, bendroje įskaitoje išsaugojo antrąją poziciją.Penktadienį pagrindinė grupė 207,7 km nuvažiavo per 5 valandas 27 minutes 41 sekundę, o jos priekyje finišavo vokietis Robertas Forsteris, aplenkęs belgą Jurgeną Roelandtsą bei prancūzą Lilianą Jegou.
2008-02-23

T. Vaitkus laimėjo antrąjį dviratininkų lenktynių Portugalijoje etapą

34-ą kartą Portugalijoje vykstančių daugiadienių "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynių antrąjį etapą laimėjo bei antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užima Kazachstano "Astana" ekipos narys Tomas Vaitkus. Ketvirtadienį 189,5 km jis nuvažiavo per 4 valandas 32 minutes ir 18 sekundžių, finiše aplenkęs vokiečius Robertą Forsterį bei Bjorną Schroderį.
2008-02-22

Dviratininkų lenktynėse Portugalijoje T. Vaitkus buvo antras

34-ą kartą Portugalijoje prasidėjusių daugiadienių "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynių pirmajame etape antras finišavo Kazachstano "Astana" ekipos narys Tomas Vaitkus. 164,4 km distancijos finiše jis vieną sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui vokiečiui Robertui Forsteriui.
2008-02-21

A. Contadoras laimėjo „Tour de France“ lenktynes

Alberto Contadoras iš „Discovery Channel“ komandos laimėjo prestižiškiausias dviračių lenktynes pasaulyje. Paskutiniame etape greičiausias buvo italas Danielis Bennati iš „Lampre“, bet tikruoju didvyriu tapo ispanas. Būtent A. Contadoras tris savaites važiavo geriausiai sunkiausiomis sąlygomis.
2007-07-29

Tour de France VI etape lyderis išsaugojo pozicijas

Penktadienį Tour de France 2007 dviratininkai sėkmingai įveikė dar vieną, VI etapą. Šioje lygumų etapo distancijoje Semur-en-Auxois – Bourg-en-Bresse (199,5 km) dar kartą turėjo galimybę pasireikšti sprinteriai.         Etapo 10-tukas:   1- Tom Boonen (BEL/QuickStep) 5 val. 20 min. 59 sek. (vid.
2007-07-14

Tour de France V etape - F. Cancellara liko lyderiu

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų V-ame etape Chablis – Autun ir įveikė 182,5 km distanciją.Ši distancija buvo vidutinio kalvotumo, tad puikią galimybę pasireikšti turėjo įkalnių meistrai.
2007-07-12

Įveiktas II-asis Tour de France 2007 etapas

Šiandien 18val. 18min. (Lietuvos laiku) baigėsi II-asis Tour de France 2007 lenktynių etapas Dunkerque – Gand (168.5 km). Po dramatiškai pasibaigusių lenktynių, pirmas dvi vietas užėmė Quick Step (QSI) komandos nariai - G. Steegmans ir T. Boonenas.Likus vos keliems kilometrams iki finišo, per masines dviračių griūtynes, pirmiesiems pasiekti finišą buvo lemta vos 20-čiai dviratininkų, tarp kurių buvo McEwans, Boonenas, Zabelas ir kt.
2007-07-09

R. Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) pirmadienį paskelbtame antrajame šiais metais pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką. Dėl dopingo vartojimo praėjusią vasarą metams diskvalifikuotas Raimondas Rumšas per dvi savaites prarado dar 24 įskaitinius taškus ir iš 638-osios pozicijos nukrito į 792-ąją. Jis turi tik 44 įskaitinius taškus.
2004-02-24

Pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į 629-ąją poziciją

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, iš 144-osios vietos nukrito į 629-ąją. Jis turi tik 68 įskaitinius taškus. Lyderiu tarp lietuvių tapo Tomas Vaitkus, kuris su 250 taškų UCI klasifikacijoje iš 224-osios pozicijos pakilo į 223-iąją.