ericas frenzelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ericas frenzelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ericas frenzelis“.

Neįtikėtina: olimpinius prizininkus finiše skyrė mažiau nei sekundė

Antradienis Pjongčange tapo ypatinga diena Vokietijos rinktinėms sportininkams. Šiaurės dvikovės individualiose varžybose visą olimpinių nugalėtojų pakyla okupavo šios šalies atstovai! Šiandien įvykusių šiaurės dvikovos varžybų programą sudarė dvi rungtys: šuoliai nuo aukštos kalvos tramplyno ir 10 km slidinėjimas. Olimpiniu čempionu tapęs vokietis Johannesas Rydzekas buvo penktas šuolių su slidėmis rungtyje, bet po slidinėjimo varžybų pakilo iki pirmosios vietos ir iškovojo aukso medalį.
2018-02-20

Sočio žiemos olimpiados šiaurės dvikovės varžybose auksą trečiadienį iškovojo vokietis E. Frenzelis

Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių šiaurės dvikovės - šuolių nuo 90 m ilgio tramplino bei 10 km slidinėjimo rungties - varžybų aukso medalį trečiadienį iškovojo vokietis Ericas Frenzelis. Lyderiu tapęs po šuolių nuo tramplino (131 balas) varžybų 26-erių metų vokietis buvo pirmas ir 10 km slidinėjimo rungtyje: pasaulio taurės savininkas bei 2010 metų Vankuverio olimpinis čempionas komandinėse varžybose distanciją įveikė per 23 minutes 50,2 sekundės.
2014-02-12

Pasaulio čempionato šiaurės dvikovės varžybas laimėjo vokietis E. Frenzelis

Norvegijoje vykstančio pasaulio slidinėjimo čempionato šiaurės dvikovės - šuolių nuo tramplino ir 10 km slidinėjimo lenktynių - varžybas šeštadienį laimėjo vokietis Ericas Frenzelis. 22-ejų metų Vokietijos atstovas pirmavo po pirmosios rungties ir slidinėjimo varžybas jis pradėjo turėdamas 19 sek. pranašumą prieš artimiausią varžovą. 10 km distanciją E. Frenzelis įveikė per 25 min. 19,2 sek. Sidabro medalį iškovojo kitas vokietis - Tino Edelmannas.