ercole spada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ercole spada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ercole spada“.

10 geriausių Ercole Spada darbų : Nuo 7 serijos „BMW“ iki „Fiat Tipo“

Ercole Spada - ketvirtame dešimtmetyje gimęs automobilių dizaineris, kuris nuo septinto dešimtmečio praleido dirbdamas „Zagato“ dizaino studijoje. Italijoje gimęs dizaineris ne vienerius metus praleido dirbdamas „Ford“, „Audi“ ir „BMW“ kompanijose. Ercole Spada vardas visame pasaulyje žinomas dėl keletos, visame pasaulyje išpopuliarėjusių automobilių.
2015-03-29

„Spada Codatronca Monza“: oficiali informacija

Italų dizaino ir automobilių gamybos kompanijos „Spada“ įkūrėjai Ercole ir Paolo Spada pagaliau atskleidė visas kortas apie savo ultimatyvų superautomobilį „Spada Codatronca Monza“. Italų automobilis, nors žvelgdamas į mašinos išorę to ir nepasakytum, turi nemenką dalį amerikietiškų genų. „Spada Codatronca Monza“ pagamintas naudojant amerikietiško „Chevrolet Corvette Z06“ platformą.
2011-07-13

Italai išviešino informaciją apie naują superautomobilį

Viešoje erdvėje pasirodė pirmos naujo superautomobilio iš Apeninų pusiasalio nuotraukos – oficialiai pristatyta oficiali informacija apie  ekstravagantišką ir ambicingą „Spada Codatronca Monza“. Oficialiai šis automobilis debiutuos balandžio 14 dieną Monake prasidėsiančioje „Top Marques“ parodoje. Italų automobilis, nors žvelgdamas į mašinos išorę to ir nepasakytum, turi nemenką dalį amerikietiškų genų.
2011-04-04
Į viršų