enisei

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „enisei“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „enisei“.

Latvis K. Kambala pelnė net 42 taškus

Algirdo Brazio treniruojamas Krasnojarsko „Enisei“ klubas iškovojo dvi pergales per paskutines trejas rungtynes ir Rusijos Superlygoje turėdami šešias pergales kartu su Liubercų „Triumf“ komanda dalinasi 6-7 vietas. A.Brazys po rungtynių džiaugėsi savo auklėtinių pasirodymu. „Esu patenkintas mūsų žaidimu. Per 10 dienų sužaidėme trejas sudėtingas rungtynes išvykoje ir sugebėjome iškovoti dvi pergalės - tai geras rezultatas. Vienas „Enisei“ komandos pergalės garantų - latvis Kaspars Kambala.
2009-01-26

CSKA išsityčiojo iš A. Brazio ekipos

Įspūdingą pergalę Rusijos čempionate iškovojo čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA klubas, kuris svečiuose net 89:42 (21:6, 24:10, 25:12, 19:14) sutriuškino Algirdo Brazio treniruojamą Krasnojarsko „Enisei“ komandą. Nors Ramūnas Šiškauskas buvo patyręs nesunkią traumą, jis prie penktosios CSKA pergalės prisidėjo 15 taškų. Per 24 minutes lietuvis atakavo 100 procentų taiklumu - tikslą pasiekė abu dvitaškiai, trys tritaškiai ir abu baudos metimai.
2008-11-18

R. Šiškauskas patyrė kojos traumą

Vienas Maskvos CSKA komandos lyderių 32 metų 198 cm ūgio Ramūnas Šiškauskas Rusijos lygos rungtynėse su Vladivastoko „Spartak-Primorje“ komanda patyrė kojos traumą, dėl kurios gali praleisti artimiausią ekipos dvikovą su „Enisei“ klubu. R.Šiškauskas traumą patyrė antrajame susitikimo kėlinuke, kai nesėkmingai nusileido ant žemės ir pasitempė koją. Trauma nėra labai sudėtinga, bet lietuvis treniravosi pagal individualią programą. Kol kas nėra aišku, kada krepšininkas galės išbėgti į aikštelę.