emma johansson

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „emma johansson“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „emma johansson“.

Pasaulio dviračių Taurė: lietuvės lyderės nepavijo

Po sekmadienį Vokietijoje vykusio paskutiniojo Pasaulio dviračių Taurės etapo „Rund um die Nürnberger Altstadt“, kurį laimėjo 27-erių metų olandė Kirsten Wild, iš visų Lietuvos dviratininkių - Rasa Leleivytė užėmė aukščiausią poziciją, tačiau liko pakankamai toli nuo čempionės Marianne Vos. Lietuvių rezultatai paskutiniame etape Vokietijoje vykusiose Niurnbergo lenktynėse, 129 km distancijoje, Urtė Juodvalkytė („Fenixs“) finišavo 34 vietoje, o Modesta Vžiesniauskaitė („Bigla“) – 43 vietoje.
2009-09-13

Pekinas-2008: Lietuvos dviratininkėms medalių nuskinti nepavyko

Pekine pasibaigusiose moterų plento dviračių lenktynėse geriausiai iš Lietuvos sportininkių pasirodė Edita Pučinskaitė, nuo nugalėtoja tapusios britės Nicole Cooke atsilikusi 21 sekundę ir užėmusi  9-ą vietą. 11-a finišavo Jolanta Polikevičiūtė , o 27-a - Modesta Vžezniauskaitė. Sidabro medalį iškovojo švedė Emma Johansson, bronza atiteko Italijos atstovei Tatianai Guderzo. Plento lenktynėse iš viso startavo 66 sportininkė, o 126 kilometrų ilgio trasą įveikė tik 39-ios.
2008-08-10

Planetos dviračių čempionate Rasa Polikevičiūtė šeštadienį finišavo 24-a

Pasaulio dviračių plente pirmenybėse Vokietijoje šeštadienį 24-ąją vietą moterų 133,7 km lenktynėse užėmė Rasa Polikevičiūtė.Lietuvos dviratininkė aukso medalį iškovojusiai italei Martai Bastianelli finiše pralaimėjo 1 minutę bei 6 sekundes.Nugalėtojos laikas - 3 valandos 46 minutės ir 34 sekundės.Sidabro medalis atiteko olandei Mariannei Vos, bronza - kita Italijos dviratininkė Giorgia Bronzini.
2007-09-29

R. Polikevičiūtė pirmajame etape Prancūzijoje - devyniolikta

Trečiadienį Prancūzijoje prasidėjusiose daugiadienėse dviratininkių lenktynėse "La Grande Boucle Feminine" devyniolikta pirmajame etape finišavo "Usc Chirio Forno D`asolo" komandos narė Rasa Polikevičiūtė.Lietuvos dviratininkė 59,5 km distancijoje 13 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojai bei lenktynių lyderei šveicarei Karin Thurig:1. Karin Thurig (Šveicarija) 1 val. 35 min. 03 sek. 2. Emma Pooley (D. Britanija) atsiliko 1 sek.