emilis gabrielis jula

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „emilis gabrielis jula“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „emilis gabrielis jula“.

„Lietuviškų” klubų pergalės Rumunijos futbolo čempionate

Keturioliktą pergalę Rumunijos futbolo pirmenybių XXXII turo rungtynėse iškovojo penktąją poziciją aštuoniolikos komandų turnyre užimantis vartininko Giedriaus Arlauskio Urzičenio "Unirea" (55 tšk.) klubas, savaitgalį svečiuose 2:1 (2:1) įveikęs septynioliktojoje vietoje esančią Arado UTA (23 tšk.) ekipą. Lietuvis šįsyk nerungtyniavo. Po įvartį nugalėtojams pelnė Pablo Danielis Brandanas (22 min.) ir Ionas Bogdanas Mara (45 min.
2008-04-28

Penktoji G. Arlauskio ekipos nesėkmė Rumunijos futbolo čempionate

Penktą pralaimėjimą Rumunijos futbolo pirmenybių 31 turo rungtynėse patyrė bei ketvirtąją poziciją aštuoniolikos komandų turnyre prarado vartininko Giedriaus Arlauskio Urzičenio "Unirea" (52 tšk.) klubas, trečiadienį namuose 0:1 (0:1) nusileidęs trečiojoje vietoje įsitvirtinusiai Bukarešto "Rapid" (58 tšk.) komandai. Pergalingą įvartį į lietuvio saugomus vartus pirmojo kėlinio pabaigoje (36 min.) įmušė Ranko Despotovičius.
2008-04-24

Rumunijos klubo su dviem lietuviais pergalė Kipre

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Kipre besirengianti dviejų lietuvių Galačio "Otelul" komanda antradienį kontroliniame mače 4:2 (0:0) nugalėjo Kijevo "Dinamo" (Ukraina) dublerių ekipą. Iki pertraukos nugalėtojų vartus gynė Paulius Grybauskas, o nuo 56-os minutės rungtyniavo puolėjas Tadas Labukas. Rumunijos ekipai įvarčius pelnė Janošas Szekely (64 min.), Robertas Elekas (69 min.), bulgaras Dinčevas Želevas (85 min.) bei Emilis Gabrielis Jula (89 min.
2008-02-05

Lietuvių vienuolikė Rumunijos futbolo pirmenybėse - devinta

Septintą pergalę Rumunijos futbolo čempionato šešioliktojo turo mače iškovojo devintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimanti Galačio "Otelul" (21 tšk.) komanda su dviem lietuviais.Sekmadienį namuose "Otetul" ekipa, kurios vartus gynė Paulius Grybauskas, bet nerungtyniavo puolėjas Tadas Labukas, 2:0 (0:0) nugalėjo vieną pirmenybių autsaiderių Konstantos "Farul" (17 vieta - 13 tšk.) vienuolikę.Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Emilis Gabrielis Jula (64 min.) bei Danielis Stanas (88 min.