emeterio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „emeterio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „emeterio“.

Įspėjimas „Žalgiriui“: „Cedevita“ patiesė „Caja Laboral“ krepšininkus

Eurolygos C grupės autsaiderių dvikovoje Zagrebo „Cedevita“ (1/4) ekipa namuose 76:69 (24:24, 15:10, 19:12, 18:23) parklupdė Vitorijos „Caja Laboral“ (1/4) krepšininkus. Kroatijos komandai tai buvo pirmoji pergalė turnyre, kuri leido pakilti iš grupės dugno, kur atsidūrė kiek netikėtai prastai pirmajame rate pasirodžiusi baskų ekipa.
2012-11-09

R. Fernandezas ir F. San Emeterio – naudingiausi Eurolygos savaitės žaidėjai

Naudingiausio Eurolygos trečiosios savaitės žaidėjo prizą pasidalijo Madrido „Real“ gynėjas Rudy Fernandezas ir Vitorijos „Caja Laboral“ puolėjas Fernando San Emeterio. Abu žaidėjai surinko po 30 naudingumo balų. Trečias liko Milano „Emporio Armani“ aukštaūgis Ioannis Bourousis (27 naud. bal.). 4-5 vietas pasidalijo Atėnų  „Panathinaikos“ atstovas Stephane'as Lasme ir „Caja Laboral“ puolėjas Nemanja Bjelica, surinkę po 25 naudingumo balus.
2012-10-27

D. Motiejūnas – tarp naudingiausių Eurolygos šeštosios savaitės žaidėjų

Naudingiausiu Eurolygos šeštosios savaitės krepšininku tapo Vitorijos „Caja Laboral“ ekipos gynėjas Fernando San Emeterio, kuris rungtynėse su Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubu surinko 36 naudingumo balus. 27 metų 198 cm ūgio krepšininkas per 32 minutes pelnė 25 (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 3/4, baudos 6/6) taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei sykį pažeidė taisykles.
2011-11-25

M. Gecevičius lemiamu metimu neišgelbėjo „Olympiacos“ nuo pralaimėjimo

Antrąją nesėkmę trečiosiose Eurolygos A grupės rungtynėse patyrė Martyno Gecevičiaus Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, svečiuose nusileidusi vis dar nepralaimintiems Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkams - 79:81 (22:13, 18:19, 26:28, 13:21). Po pertraukos Graikijos vicečempionai dar pirmavo dviženkliu skirtumu (49:37), bet baskai ėmė mažinti deficitą ir galiausiai ne tik išlygino rezultatą (66:66), tačiau jį ir persvėrė - 70:68. Likus žaisti 15 sek.