elodie clouvel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „elodie clouvel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „elodie clouvel“.

Lauros Asadauskaitės įpėdinė: 25-erių lietuvė – pasaulio taurės varžybų prizininkė

Šiandien Astanoje vykusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė trečiąją vietą, o Ieva Serapinaitė – 10-ąją. Fechtavimosi rungties varžybos vyko ketvirtadienį.
2018-06-22

Linai Batulevičiūtei – „Čempionų čempiono“ varžybų auksas!

Lina Batulevičiūtė fantastiškai baigė jai itin sėkmingai susiklosčiusį 2017 metų sezoną. Per tradicines baigiamąsias metų elito lygio tarptautines varžybas „Čempionų čempionas“ Kataro sostinėje Dohoje vilnietė tapo čempione! Lietuvos sportininkė laimėjo fechtavimosi rungtį (22 pergalės; 250 taškų), plaukdama buvo 14-ta (2 min. 33,46 sek.
2017-10-21

Ieva Serapinaitė Europos čempionate – šešta, Aurelija Tamašauskaitė – 31-a

Šiandien Minske vyko 2017 metų Europos čempionato moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo dvi Lietuvos atstovės – Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė susirgo ir finale nesivaržė. Plaukimo rungtyje I. Serapinaitė distanciją įveikė per 2 min. 14,64 sek. ir su ruse Uljana Batašova pasidalijo 7–8 vietas. Abi sportininkės pelnė po 281 tašką. A. Tamašauskaitė, plaukdama baseine, užtruko 2 min. 37,83 sek.
2017-07-22

Ieva Serapinaitė pasaulio šiuolaikinės penkiakovės etape finišavo tarp lyderių

Egipto sostinėje Kaire besibaigiančio pirmojo 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etapo moterų varžybų finale Ieva Serapinaitė visą laiką buvo tarp lyderių ir galutinėje įskaitoje užėmė 8-ąją vietą. Pirmojoje - plaukimo - rungtyje 21-erių metų vilnietė plaukė sekunde lėčiau nei atrankoje, tačiau vis tiek buvo devinta (2:15.73; 293 taškai). Fechtavimosi rungtyje I. Serapinaitė pademonstravo visus savo sugebėjimus ir per 35 dvikovas iškovojo 22 pergales.