elo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „elo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „elo“.

Šachmatininkė V. Čmilytė turnyre Rusijoje – ketvirta

Nalčike (Rusija) vykusiame trečiajame Tarptautinės šachmatų federacijos (FIDE) „Grand Prix“ turnyre Europos čempionė lietuvė Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2525) užėmė ketvirtąją vietą. 28-erių metų lietuvė surinko 6 taškus iš 11 galimų. Turnyro nugalėtoja tapo 26–erių metų kinė Xue Zhao (2497), surinkusi 9,5 taško.
2011-10-22

Šachmatininkė V. Čmilytė turnyre Rusijoje iškovojo pergalę

Nalčike (Rusija) vykstančio trečiojo Tarptautinės šachmatų federacijos (FIDE) „Grand Prix“ turnyro priešpaskutiniame, dešimtajame, ture ketvirtadienį Europos čempionė lietuvė Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2525) juodosiomis figūromis nugalėjo 21-erių metų ukrainietę Kateriną Lagno (2554). 28-erių metų lietuvė, turinti 5,5 taško iš 10 galimų, užima ketvirtąją vietą. Turnyro nugalėtojos titulą jau užsitikrino 26-erių metų kinė Siujė Džao (Xue Zhao, 2497), turinti 9,5 taško.
2011-10-20

V. Čmilytė iškovojo šeštąją pergalę Europos čempionate

Lietuvos atstovė Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2504) iškovojo šeštąją pergalę Tbilisio (Gruzija) viešbutyje „Sheraton Metechi Palace“ vykstančiame 12-ajame Europos moterų šachmatų čempionate, kurio prizų fondą sudaro 88 tūkst. eurų. Triskart Europos vicečempionė 27-erių metų V. Čmilytė septintajame rate penktadienį baltosiomis figūromis nugalėjo rusę Mariną Romanko (2387). 6 taškus iš 7 galimų turinti V. Čmilytė išsaugojo lyderės poziciją.