eligijui masiuliui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eligijui masiuliui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eligijui masiuliui“.

Prokuroras tęs baigiamąją kalbą „MG grupės“ byloje

Prokuroras Justas Laucius ketvirtadienį tęs baigiamąją kalbą Apeliaciniame teisme, kur nagrinėjama „MG grupės“, anksčiau besivadinusios „MG Baltic“, politinės korupcijos byla. Baigiamąją kalbą prokuroras pradėjo per ankstesnį posėdį balandžio 20 dieną, joje jis grindžia savo apeliacinį skundą, tačiau Lietuvos apeliaciniui teismui dar nepasiūlė bausmių dydžių.

Arūnas Dulkys liks saugus? Interpeliacijų istorija atskleidžia – Seimui taip pavyko atsikratyti tik vieno politiko

Antradienio popietę sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys stos prieš Seimą – ministrui rengiama interpeliacija. Ir nors pats žodis „interpeliacija“ gali skambėti grėsmingai, ir nors opozicija, atrodo, reikalauja ministro galvos, Lietuvos politikos istorija gausi interpeliacijų, tačiau tik viena iš jų pasibaigė politiko patraukimu.

Korupcija kaltinamam Kurlianskiui grąžinamas 25 tūkst. eurų užstatas

Artėjant į pabaigą „MG Baltic“ korupcijos bylos nagrinėjimui, Vilniaus apygardos teismas nusprendė kaltinamajam, koncerno buvusiam viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui grąžinti 25 tūkst. eurų piniginį užstatą.    Šis užstatas buvo paskirtas dar vykstant ikiteisminiam tyrimui, 2016 metų gegužę. Panaikinti šią kardomąją priemonę teismo šią savaitę paprašė R. Kurlianskio advokatas Simonas Slapšinskas.
Aktualijos 2021-11-13

Venckienė pasipiktino: kaip sekasi Eligijui Masiuliui

Buvusi teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė iš JAV į Lietuvą pargabenta lapkričio 6 dieną dėl vykdomo dėl jai pareikštų įtarimų, pasipiktino, kad Vilniaus apygardos teismas „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje kyšio ėmimu įtariamam buvusiam liberalų vadovui Eligijui Masiuliui panaikino anksčiau skirtas kardomąsias priemones.

Teismas panaikino kardomąsias priemones Masiuliui

Vilniaus apygardos teismas patenkino „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje kyšio ėmimu įtariamam buvusiam liberalų vadovui Eligijui Masiuliui ketvirtadienį panaikino anksčiau skirtas kardomąsias priemones. E. Masiuliui iki šiol buvo skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir draudimas bendrauti su kitais kaltinamaisiais byloje.

Teismas grįžta prie „MG Baltic“ politinės korupcijos bylos

Vilniaus apygardos teismas antradienį po pertraukos turėtų grįžti prie politinės korupcijos bylos, kurioje kaltinimai pateikti verslo koncernui „MG Baltic“, kelioms partijoms, politikams ir verslininkams. Pastarąjį kartą posėdis šioje byloje vyko birželio viduryje. Tuomet kaltinamųjų gynėjai nesėkmingai bandė nuo bylos nagrinėjimo nušalinti teisėjus ir prokurorą.
Kriminalai 2018-08-21

Skaudus smūgis vienai partijai: reitingai smuko rekordiškai

Jei rinkimai į Seimą vyktų dabar, Liberalų sąjūdis nepatektų į Seimą, nes neperžengtų įstatymu numatyto barjero, rodo apklausa. Šeštadienį dienraščio „Lietuvos rytas“ skelbiama „Vilmorus“ apklausa rodo, kad už šią partiją, kurios bylą neseniai pradėjo nagrinėti teismas, dabar balsuotų 3,2 proc. rinkimuose ketinančių balsuoti arba 2 proc. visų apklausos dalyvių. „Čia labai mažas skaičius, šokiruojančiai mažas. Pirmą kartą yra paskutinėje vietoje tarp parlamentinių partijų.

R. Karbauskis ruošia apynasrį teistiems dėl korupcijos

Teistiems dėl korupcijos asmenims siūloma dešimčiai metų užkirsti kelią į rinkimus. Draudimai galiotų kandidatuojant Seimo, savivaldybių tarybos bei merų, Europos Parlamento rinkimuose. Kandidatui į prezidentus Lietuvoje galioja reikalavimas turėti galimybę būti renkamam į Seimą.

„MG Baltic“ byla keliauja į teismą – paskelbė datą

Vilniaus apygardos teismas penktadienį paskelbė, kad pirmą posėdį politinės korupcijos byloje surengs birželio 7 dieną. „Teisėjų kolegija nutarė, kad kliūčių nagrinėti bylą teisme nėra, todėl skyrė ją nagrinėti viešame teisiamajame posėdyje“, – rašoma teismo pranešime spaudai.
Aktualijos 2018-05-18

D. Mockus: kovodama su „menamais oligarchais“ D. Grybauskaitė kopijuoja V. Putiną

Verslo koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus sako, kad prezidentės Dalios Grybauskaitės „kova su menamais oligarchais“ kopijuoja Rusijos prezidento Vladimiro Putino veikimo modelį. Tai D. Mockus pareiškė reaguodamas į prezidentės pasisakymus, kad „MG Baltic“ veikla yra klasikinis oligarchinio veikimo pavyzdys. „Kova su menamais oligarchais kopijuoja ilgus metus Vladimiro Putino taikomą modelį. Lietuvos verslininkų siekiamybė – JAV politikos ir verslo santykio modelis.
Aktualijos 2018-05-15
REKLAMA
REKLAMA

Po ilgos tylos dėl E. Masiulio – atviras prezidentės prisipažinimas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė neneigia susirašinėjusi su politinės korupcijos byloje įtariamu buvusiu liberalų lyderiu Eligijumi Masiuliu, tačiau sako negalinti patvirtinti publikuotų laiškų autentiškumo. „Patvirtinti autentiškumo negaliu. Nes pirmiausia patikrinome ir serverius, ir viską – mes jų neišsaugojome. Tai viena.

V. Pranckietis: prezidentė turi pasiaiškinti dėl laiškų E. Masiuliui

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė į klausimus dėl laiškų politinės korupcijos byloje kaltinamam buvusiam Liberalų sąjūdžio vadovui Eligijui Masiuliui turi atsakyti pati, o ne per patarėjus. „Turinys tai aiškiai yra negeras, sakyčiau toks, labai nekorektiški ten netgi kai kurie išsireiškimai. O ar tie laiškai yra prezidentės, tai taip, reikėtų, kad pati prezidentė ir atsakytų“, – trečiadienį Žinių radijui sakė parlamento vadovas.

Neaiškių detalių Liberalų sąjūdžio nuslėptoje finansavimo istorijoje daugėja

Buvusio parlamentaro ir buvusio liberalo Šarūno Gustainio įsteigto Taikomosios politikos instituto liberalams surengtų mokymų išlaidos, 45,336 tūkst. eurų, turi būti pripažintos nepinigine auka. Priešingu atveju bus atvertas kelias partijoms nuslėpti dalį finansavimo šaltinių, teigia Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) darbo grupė.
Aktualijos 2017-10-19

Oficialu: Gintaras Steponavičius – nebe Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Įtarimų politinės korupcijos byloje sulaukęs Gintaras Steponavičius – oficialiai nebe opozicinės Liberalų sąjūdžio frakcijos narys. Antradienį per plenarinį posėdį pranešta, kad Liberalų sąjūdžio frakcija gavo tokį G.Steponavičiaus pareiškimą. Pats parlamentaras BNS sakė prašymą palikti frakciją įteikęs dar balandžio pabaigoje, kai oficialiai sulaukė įtarimų.
Aktualijos 2017-05-23

„MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis – VU magistro studijų socialinis partneris

Teisėsaugos akiratyje atsidūręs koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis yra Vilniaus universiteto (VU) Ekonomikos fakulteto verslo vystymo magistrantūros studijų programos socialinis partneris. VU atstovas Ervinas Spūdys BNS nurodė, kad R.Kurlianskis šios studijų programos socialinis partneris yra nuo 2013 metų. Pats verslininkas yra baigęs studijas Ekonomikos fakultete.
Aktualijos 2017-05-14

Liberalų žinia Gintarui Steponavičiui: vejamas lauk iš visur

Liberalų sąjūdžio valdyba išsakė aiškią poziciją, jog asmuo, sulaukęs oficialių įtarimų baudžiamojoje byloje, turėtų trauktis ne tik iš partijos, bet ir iš užimamų pareigų, teigia partijos vadovas Remigijus Šimašius. Anot jo, apie šią priimtą poziciją informuotas Gintaras Steponavičius, kuriam ketvirtadienį pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo siekiant naudos. G.Steponavičius traukiasi iš partijos ir frakcijos, bet Seimo nario posto nepalieka.
Aktualijos 2017-04-28

E. Gentvilas apie G. Steponavičių: sunku patikėti, kad tai galėjo vykti po E. Masiulio istorijos

Generalinė prokuratūra teigia, kad ikiteisminio tyrimo duomenimis, po Liberalų sąjūdžio buvusio vicepirmininko Gintaro Steponavičiaus susitikimų su „MG Baltic“ atstovais, pinigai pervesti į su partija susijusio fondo ir viešosios įstaigos, bet ne pačios partijos sąskaitas. Prokuratūra nurodo, kad lėšos buvo pervestos 2016-ųjų pradžioje, pinigai, kaip įtariama, naudoti G.Steponavičiaus veiklos viešinimui ir rinkimų kampanijai.

Liberalai: nuolaidų sąžinei dėl Gintaro Steponavičiaus nedarysime

Liberalai komentuodami Generalinio prokuroro Evaldo Pašilio prašymą panaikinti neliečiamybę liberalų frakcijos nariui Gintarui Steponavičiui, tikina, kad teisėsaugai dirbti netrukdys. Ir ginti tos pačios frakcijos nario nesiruošia. Generalinės prokuratūros duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad šis Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys yra balsavęs dėl koncernui „MG Baltic“ naudingų teisės aktų priėmimo, teigia prokurorai.

Liberalų sąjūdis apsisprendė: liks opozicijoje ir „kontroliuos“ valdančiuosius

Vilniuje šeštadienį posėdžiavusi Liberalų sąjūdžio taryba patvirtino, jog partija dirbs opozicijoje ir priešinsis kolektyvizmo bei valdžios kišimosi į asmeninį žmonių gyvenimą iniciatyvoms. „Liberalų sąjūdis dirbs opozicijoje ir per savo atstovus Seime visomis išgalėmis sieks įgyvendinti savo svarbiausias rinkimų programos nuostatas. Palaikysime tuos sprendimus, kurie padės Lietuvai tapti atviresne, modernesne ir turtingesne valstybe.

Remigijus Šimašius ragina bendražygius netapti arogantiškais

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius partijos tarybose posėdyje šeštadienį partiečius ragino netapti arogantiškais, kritikuoti ne rinkimus laimėjusius oponentus, o liberalizmui prieštaraujančias jų idėjas. „Frakcija turės būti labai aktyvi, bet mes neturime kritikuoti kitų žmonių, mes turime kritikuoti kitų žmonių veiksmus, ir tai yra labai svarbu.

Lazdynų baseinas bus griaunamas dar nepastačius naujo?

Užsitęsus viešiesiems pirkimams dėl naujo mažojo baseino Fabijoniškėse statybų, didysis Lazdynų baseinas bus griaunamas dar nepastačius naujojo, sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Jis pripažįsta, jog šiuo metu sostinės Lazdynų baseinu besinaudojantys sportininkai, taip pat ir olimpiečiai, kurį laiką gali neturėti alternatyvos treniruotėms. Meras taip pat sako, kad nuspręsta skelbti atskirus konkursus baseino Fabijoniškėse projektavimui ir statyboms.
Aktualijos 2016-07-17

Sociologas Vladas Gaidys: išaiškintas politinės korupcijos atvejis pakėlė prokuratūros reitingus

Teisėsaugai pranešus apie išaiškintą galbūt politinės korupcijos atvejį, pakilo prokuratūros reitingas, rodo šeštadienį skelbiama apklausa. „Kas įdomu – prokuratūra savo rekordą pasiekė, ja pasitiki beveik 30 proc. apklaustųjų. Jeigu anksčiau ji būdavo dugne su teismais, tai dabar atsiplėšė.
Aktualijos 2016-06-18

Raimondo Kurlianskio advokatas: politikai patys nuolat ko nors prašydavo

Korupcija įtariamas koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis bendraudavo su politikais, šie patys prašydavo paramos, teigia verslininko advokatas Romualdas Mikliušas. „Politikai nuolat kreipdavosi, kažko prašydavo: paremti jų elektoratą, jų kažkokias iš jų rinkimų apygardų įmones ir panašiai. Nuolatinis procesas, kuris vykdavo“, – trečiadienį teisme žurnalistams sakė gynėjas.

VSD pradėjo vidinį tyrima dėl slaptų pažymų pas Raimondą Kurlianksį

Valstybės saugumo departamentas (VSD) pirmadienį pradėjo vidinį tyrimą dėl „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio galbūt turimos informacijos, kuri sudaro valstybės paslaptį.
Kriminalai 2016-05-23

„MG Baltic“ ir Liberalų sąjūdžio sąsajos: nuo Vilniaus savivaldybės iki Susisiekimo ministerijos

Koncerno ,,MG Baltic” šešėlis skandina Liberalų sąjūdį. Paaiškėjo, kad su koncerno vadovais neoficialiai susitikinėjo ir naujasis laikinasis liberalų lyderis, Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Meras su verslininkais pietavo likus kelioms valandoms iki baseino statybos konkurso pabaigos, tarp kurio laimėtojų ir „MG Baltic“ įmonė. Dar daugiau – aiškėja, kad liberalai koncerno gerove galėjo rūpintis ir anksčiau.
Aktualijos 2016-05-19

Liberalams gali tekti pamiršti svajones apie premjero postą

Įtarimai Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui šimtatūkstantinio kyšio paėmimu gerokai sudrebino Lietuvos visuomenę. Žmonės gūžčioja pečiais: negi iš tikrųjų šalyje nėra partijos, kurios politikai nesusitepę? Iki šiol balsavę už Liberalų sąjūdį, dabar žmonės jau abejoja, ar taip elgsis ir per artimiausius rinkimus rudenį. Tuo metu pačiai partijai bėdos po vieną nevaikšto. Politologų teigimu, suprastės ne tik rinkimų rezultatai, bet ir partijoje gali užvirti rietenos dėl valdžios.

Čempionatą primins šiukšliadėžės

Nors prieš Europos vyrų krepšinio pirmenybes miesto ženklus papuošė krepšinio kamuolių imitacijos, apipavidalintos net šiukšlių dėžės, tačiau tarptautinio lygio renginį pasitiksime duobėtomis gatvėmis. Panevėžio miesto savivaldybės krepšinio rinkodaros darbo grupė aktyviai ruošiasi artėjančiam Europos vyrų krepšinio čempionatui. Tačiau valdininkus aplenkė Panevėžio turizmo ir informacijos centras – jis pirmasis Lietuvoje dar vasarį papuošė biuro vitrinas artėjančio renginio atributika.
Į viršų