ėjikė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ėjikė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ėjikė“.

Pasaulio ir Europos rekordus gerinusi Lietuvos ėjikė: „Smagu pasiekti tą, ko nesitiki“

Prieš kiek daugiau nei 30 metų Sada Bukšnienė, tada – Eidikytė, buvo viena pajėgiausių ėjikių pasaulyje. Lietuvė gerino planetos ir Europos rekordus, atstovavo Lietuvai svarbiausiuose čempionatuose, o iki šiol net septynių jos užfiksuotų rezultatų skirtingose sportinio ėjimo rungtyse negali pagerinti jokia kita šalies ėjikė. Prieš kelis dešimtmečius profesionalės karjerą baigusi S.Bukšnienė į sportą grįžo kitame amplua.
2022-04-06

Čekų ėjikė įtariama dopingo vartojimu: Virbalytei gali atitekti Europos čempionato bronza

Čekijos antidopingo agentūra antradienį išplatino pranešimą, kad už draudžiamų preparatų vartojimą suspenduota šios šalies ėjikė Anežka Drahotova. Teigiamas mėginys buvo paimtas 2018 m. liepos 31 d., likus vos 12 dienų iki starto Europos čempionate Berlyne. Vokietijos sostinėje A.Drahotova finišavo per 1 val. 27 min. 3 sek. bei iškovojo sidabro medalį. Lietuvos rekordą pagerinusi Brigita Virbalytė užėmė ketvirtą vietą (1 val. 27 min. 59 sek.
2021-04-20

Istorinis įrašas: Živilės Vaiciukevičiūtės rankose – pirmas ėjikų medalis

Lietuvos lengvaatlečiai tuščiomis iš Europos iki 23 metų čempionato negrįš: moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose neįtikėtiną ištvermę parodė 21-erių Živilė Vaiciukevičiūtė. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvė ėjikams nepalankiomis oro sąlygomis – kepinant kaitriai saulei – iškovojo bronzą. Nuotolį Viktoro Meškausko auklėtinė įveikė 1 val. 32 min. 21 sek. Per nepriklausomos Lietuvos istoriją ėjikams nebuvo pavykę laimėti medalių jokiuose pasaulio ar Europos čempionatuose.
2017-07-16

Ėjikė B. Virbalytė pagerino Lietuvos rekordą

Šeštadienį grupė Lietuvos ėjikų dalyvavo 49-ajame sportinio ėjimo festivalyje ir Lenkijos pašto taurės varžybose Gdanske. Ypač sėkmingai startavo Brigita Virbalytė, kuri 10 km nuotolį nužingsniavo per 43 minutes 36 sekundes ir ne tik iškovojo pirmą vietą, bet ir 17 sekundžių pagerino nuo 2006 metų Kristinai Saltanovič priklausiusį Lietuvos rekordą.
2014-08-31

Ėjikė N. Aidietytė antrą kartą šiemet pagerino Lietuvos rekordą

Dar vienos varžybos – dar vienas rekordas. Penktadienį Alytuje vykusiose „European Athletics Permit Meeting“ sportinio ėjimo varžybose krito kiek daugiau nei mėnesį gyvavęs moterų 20 km distancijos rekordas – jį 36 sekundėmis pagerino įspūdingą formą demonstruojanti Neringa Aidietytė.
2014-06-14

Ėjikė N. Aidietytė: jaučiuosi perdegusi – pavargau laukti starto

Moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose 39-a likusi Neringa Aidietytė po finišo teigė, kad jei būtų startavusi savaite ar dviem anksčiau, rezultatas būtų daug geresnis. „Mane labai išvargino laukimas“, – tikino 29 metų Londone gyvenanti Lietuvos ėjikė, distanciją įveikusi per 1 val. 34 min. ir 01 sek. „Nusivyliau, tikėjausi geriau, kojos kaip ne mano buvo. Tikėjausi asmeninio rezultato ir oras buvo ne per karštas.
2012-08-11

K. Saltanovič apie 21-ą vietą olimpiadoje: neverksiu, nemesiu sporto ir nuo tilto nešoksiu

Londono olimpinių žaidynių moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose šeštadienį 21-ą vietą užėmusi 37 metų Kristina Saltanovič kalbėjo, kad tikėjosi geresnio rezultato, bet jo mėgins siekti jau penktoje savo olimpiadoje po ketverių metų – Rio de Žaneire. „Ar kvapą atgavau? Kad nelabai praradus jį buvau. Tiesiog kojos nenešė greičiau. Buvo lengva iki 15 kilometro, o paskui prasidėjo malonumai, – pasakojo K. Saltanovič, visą distanciją įveikusi per per 1 val. 31 min. 4 sek.
2012-08-11

Ėjikė K. Saltanovič iškovojo pergalę Portugalijoje

Portugalijoje vykusio Lisabonos sportinio ėjimo čempionato 10 km distancijoje triumfavo Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič. Ji šeštadienį nuotolį įveikė per 45 min. 33 sek.