eimantas noreika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eimantas noreika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eimantas noreika“.

„Kaunas City“ patyrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą

„Kaunas City“ komanda OHL Baltijos ledo ritulio čempionate patyrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą. Jelgavoje Kauno klubas neturėjo jokių vilčių žaisdami su „Zemgale/LBTU“ ir pralaimėjo jiems net 0:10. Tai didžiausias „Kaunas City“ šio sezono pralaimėjimas. Rimčiau priešintis varžovams svečiai sugebėjo tik pirmajame kėlinyje, per kurį latviai pelnė vieną įvartį. Vėliau antrajame ir trečiajame kėlinyje OHL Baltijos čempionato nugalėtojai pridėjo dar keturis ir penkis įvarčius.
2024-01-24

„Hockey Punks“ prieš OHL čempionus liko be taškų

Optibet ledo ritulio lygoje Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ sužaidė antrąsias savo sezono rungtynes. Ketvirtadienį vilniečiai namuose priėmė praėjusio sezono stipriausią OHL komandą – „Zemgale/LBTU“. Intriga rungtynėse laikėsi du kėlinius, kol galiausiai trečiojo kėlinio metu Jelgavos atstovai įtvirtino savo persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 5:1. Pirmojo kėlinio metu svečiai buvo aktyvesni, bet vilniečiai gana sėkmingai tvarkėsi su jų atakomis.
2023-09-14

Jaunasis talentas Noreika pasiruošęs debiutui elitinėje jaunimo lygoje

Pastaraisiais metais ne vienas talentingas Lietuvos ledo ritulininkas pasuka į Šiaurės šalis, o geriausi iš jų savo sugebėjimus stengiasi parodyti aukščiausioje Suomijos jaunimo lygoje. Vienoje iš elitinių pasaulio talentų kalvių kitą sezoną ir vėl turėsime savo atstovų, o netrukus šios lygos duris pravers ir Eimantas Noreika, besiruošiantis penktadienį laukiančiam oficialiam debiutui „TUTO Hockey“ gretose.
2020-09-03

Lietuvos jauniai pasaulio čempionate nušlavė kroatus, rinktinės likimas – varžovų rankose

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionato IIA diviziono ketvirtose rungtynėse penktadienį susikaupusį pykti po pralaimėjo Didžiajai Britanijai išliejo ant kroatų. Lietuviai 5:1 (5:0, 0:1, 0:0) sutriuškino Kroatiją ir vis dar turi galimybes iškovoti aukso apdovanojimus.