ehsanas hadadis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ehsanas hadadis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ehsanas hadadis“.

V. Alekna laimėjo „Deimantinės lygos“ varžybas Londone

Londone (Didžioji Britanija) surengto Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ 12–ojo etapo vyrų disko metimo varžybas šeštadienį laimėjo dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. 39–erių metų lietuvis sėkmingiausiu, ketvirtuoju, bandymu diską numetė 66 m 71 cm. V. Alekna pirmuoju bandymu diską nusviedė 63 m 35 cm, antruoju – 65 m 5 cm, o trečiasis, penktasis ir šeštasis lietuvio mėginimai nebuvo įskaityti.
2011-08-06

V. Alekna: kartos pasikeitė

Dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna mano, kad disko metimo sektoriuje konkurencija per ketverius metus labai išaugo. Atėjo nauja stipri karta, o į medalius Pekino olimpinėse žaidynėse pretenduos mažiausiai 5 atletai. Daugelis diskininkų, 2004 m. kovojusių dėl medalių Atėnuose, pasitraukė į šešėlį. Vengrą Robertą Fazekašą vienu ypu pribaigė dopingo skandalas. Jo tėvynainis Zoltanas Kovagas ir estas Aleksandras Tamertas nerodo gerų rezultatų. Liko tik V.Alekna.
2008-07-06

Lietuvos lengvaatlečiai Taline laurų nenuskynė

Antradienį Estijos sostinėje vykusiose tarptautinėse „Tallinn 2008“ lengvaatlečių varžybose trys Lietuvos sportininkai pasiekė geriausius savo sezono rezultatus, tačiau tarp prizininkų atskirose rungtyse nepateko. 800 m vyrų bėgime Vitalijus Kozlovas finišavo penktas (1 min. 48,70 sek.), Povilas Mykolaitis šuoliuose į tolį užėmė šeštąją (7,62 m) vietą, o 1500 m bėgime Mindaugas Norbutas buvo devintas (3 min. 49,03 sek.
2008-06-04

Lengvaatlečiai pasaulio čempionate tikisi ne vieno medalio

Sekmadienį Osakoje (Japonija) prasidėsiančiame 11-ajame pasaulio lengvosios atletikos čempionate dalyvaus šeši Lietuvos sportininkai, rašo "Kauno diena".Didžiausios viltys siejamos su olimpiniu, pasaulio bei Europos čempionu disko metiku Virgilijumi Alekna. Lietuviui tai bus septintasis startas tokio lygio varžybose.