egmontas bžeskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „egmontas bžeskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „egmontas bžeskas“.

Egmontas Bžeskas nutraukė tylą: „Mano gyvenimas labai pasikeitė“

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ inicijuoja tinklalaidę „Vyrai neKalba“, kurioje kalbinami ir žinomi, ir įvairius gyvenimo iššūkius patyrę tėčiai. Pirmasis laidos pašnekovas – dviejų mergaičių tėtis Egmontas Bžeskas, puikiai visiems pažįstamas kaip muzikos prodiuseris, o dabar užsiimantis menine veikla, rengiantis tarptautines parodas, jo darbus galima rasti net muziejuose. „Man buvo 38-eri, kai supratau, kad pavargau nuo šviesų, nuo muzikos, nuo garso, nuo vakarėlių.
2024-06-14

„Šeškių“ ir Egmonto Bžesko konflikto atomazga: paaiškėjo, ar jis gali uždrausti atlikti kūrinius

Paskelbus, kad grupę „69 Danguje“ palieka ilgametė narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, kritikos strėlės kirto jų buvusį prodiuserį Egmontą Bžeską. Buvo teigiama, jog jam priklauso šis grupės pavadinimas, todėl likusios jos narės nusprendė tęsti veiklą pasivadinusios „Šeškėmis“. Dabar paaiškėjo, ar Egmontas turi teisę uždrausti atlikti legendinius „69 Danguje“ kūrinius.
2024-05-24

Paaiškėjo, kodėl grupė „69 danguje“ keičia pavadinimą: „Ne už ačiū paskutinis koncertas įvyko“

Gegužės 22-osios rytą pranešta, kad keičiasi populiarios muzikos grupės „69 danguje“ sudėtis ir pavadinimas. Merginų ketvertą palieka ilgametė grupės narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, naujasis grupės vardas – „Šeškės“. Paaiškėjo, kad grupės narės pavadinimą keičia ne dėl to, kad verčia naują lapą karjeroje – „69 danguje“ prekės ženklas priklauso buvusiam grupės prodiuseriui Egmontui Bžeskui. „Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso.
2024-05-22

Egmontas Bžeskas sureagavo į „Šeškių“ mestus kaltinimus: atskleidė, ko imsis

Trečiadienį popmuzikos padangę apskriejo žinia apie Nijolės Pareigytės-Rukaitienės (39 m.) pasitraukimą iš grupės „69 danguje“. Paviešinus grupės oficialų pranešimą, paaiškėjo, kad dabar likusios merginos turės keisti grupės pavadinimą, nes senojo teisės priklauso vienam iš grupės įkūrėjų Egmontui Bžeskui. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Egmontu Bžesku, šis teigė situacijos nenorintis komentuoti.
2024-05-22

Goda Alijeva pirmą kartą prakalbo apie pokyčius grupėje ir Bžesko skambutį: „Jis nebuvo patenkintas“

Po žinios, kad grupė „69 Danguje“ keičia pavadinimą į „Šeškės“ ir nuo šiol koncertuos be Nijolės Pareigytės-Rukaitienės, Goda Alijeva naujienų portalui tv3.lt pakomentavo, kaip jaučiasi. Taip pat atskleidė, ar jau su ja, Karina Krysko bei Ingrida Martinkėnaite bandė susisiekti Egmontas Bžeskas. Goda Alijeva naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad po šių žinių paskelbimo tikrai netrūksta kitų reakcijų.
2024-05-22

Netyla aistros po jubiliejinio „69 danguje“ koncerto: kritikos strėlės – Egmontui Bžeskui

Balandžio 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje „69 danguje“ surengė atominį koncertą „Velniškai greitai – 20 metų“, kuriuo įprasmino visą savo karjerą. Kalbos apie koncertą netyla iki šiol.  Gausus efektų ir emocijų šou buvo sustyguotas taip, kad ketveriukė ir 13 tūkstančių jos gerbėjų neturėjo, kada atsikvėpti.
2024-04-30

Egmonto Bžesko mylimoji Audronė Kalmatavičienė: „Esu šalia savo žmogaus“

Jau šiandien, penktadienį, Kauno „Žalgirio“ areną ir visą šalį drebins kasmetiniai prestižiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai.  Ant raudonojo kilimo pasirodė ir muzikos prodiuseris, atlikėjas Egmontas Bžeskas. Vyras pirmą kartą viešumoje pasirodė su mylimąja Audrone Kalmatavičiene. „Labai gerai jaučiamės, nes žengiame savo gyvenime labai rimtus žingsnius“, – kalba jis. Nors E. Bžeskas kameroms nesvetimas, Audronė neslepia jaučianti šiokį tokį jaudulį.
74 2024-01-26

Egmontas Bžeskas su nauja mylimąja pasirodė viešumoje: „Čia dar mūsų pradžia“

Prodiuseris Egmontas Bžeskas parodė savo naują mylimąją. Jis puoselėja šiltus jausmus naujai draugei, vardu Audronė. Su naująja mylimąja Egmontas Bžeskas pasirodė renginių organizatoriaus Liutauro Galinio jubiliejuje. Atskleidė, kada pradėjo susitikinėti Naujienų portalui tv3.lt jis pasakojo, jog draugauti su Audrone Kalmatavičiene pradėjo vasaros pabaigoje. „Čia dar mūsų pradžia“, – šypsojosi jis. Tiesa, kaip atskleidė, jiedu pažįstami jau seniai, nes yra iš bendro draugų rato.
91 2023-12-21

Skaudi netektis: mirė Egmonto Bžesko mama grafikė Marija Jukniūtė Bžeskienė

Skaudi žinia – kovo 11-ąją mirė garsi grafikė, dainininko, prodiuserio Egmonto Bžesko mama Marija Danutė Bžeskienė.  Šia žinia socialiniame tinkle pasidalijo Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius.  Skelbiama, kad Marija buvo mokytoja, paruošusi dailės studijoms bene daugiausiai mokinių privačiai. „Visi žinojo, kad jos metodika veikia, kad palankius Jos pamokas – šansai įstoti Dailės akademijon ženkliai padidėja.
554 2023-03-16

Žymūs žmonės nepraleido naujo baro Vilniuje atidarymo: klientai – lyg šeimos nariai

Prasidėjus rudeniui sostinėje duris atveria ir pasilinksminimo vietos. Viena iš tokių – naujas „lounge“ stiliaus baras „Cosa Nostra“, ketvirtadienio vakarą pakvietęs žinomus svečius į oficialų atidarymą, kurio nepraleido minia garsenybių. „Cosa Nostra“ – puikiai kauniečiams pažįstamas baras, nuo šiol kviesiantis pasilinksminti ir sostinės gyventojus. Baro pavadinimas reiškia „mafijos organizacija“, tačiau tikra mafija bare tikrai nesirenka.
2021-09-03
REKLAMA
REKLAMA

Retai viešumoje sutinkamas Bžeskas pasirodė su širdies drauge: traukė visų akį

Pirmadienio vakarą sostinėje įvyko ilgai lauktas Erikos Vitulskienės mados namų atidarymas. Jo nepraleido ir daugybė kviestinių svečių. Tarp jų – ir seniai viešumoje matytas prodiuseris Egmontas Bžeskas. Tiesa, žinomas vyras renginyje pasirodė ne vienas – kompaniją jam palaikė mylimoji, apie kurią žiniasklaidai jis buvo prabilęs kiek anksčiau.
2019-05-21

Anksčiau ir dabar: pamatykite, kaip per dešimtmetį pasikeitė Lietuvos garsenybės

Trumpi, rožinės spalvos sijonėliai, gilios iškirptės ar kojas apnuoginantys skeltukai – tokį įvaizdį prieš dešimtmetį kūrė ne viena garsi merginų grupė. Vaikinai išlikdavo rimtesni, tačiau išvaizdos ir stiliaus pokyčių per ilgą laiką – taip pat neišvengė. Natalija Bunkė, Vilija Pilibaitytė-Mia, Linas ir Simona, Donatas Montvydas, Egmontas Bžeskas,  – pramogų pasaulyje sukasi jau ne vienerius metus. Žinomos asmenybės per ilgą laiką pasikeitė išties įspūdingai.
2018-03-18

Egmontas Bžeskas: nebuvau ir nenoriu būti svajonių jaunikiu

Neseniai iš Ispanijos salos Tenerifės grįžęs prodiuseris Egmontas Bžeskas neslepia, kad jo gyvenime – daug permainų. Kartu su žmona Reda išsiskyręs vyras vėl kuria naujus projektus gimtinėje, tačiau dabar į viską žvelgia kitomis akimis. „Tėvystė mane išmokė būti ne savanaudžiu“, - tik portalui tv3.lt sako žinomas vyras, auginantis dvi mažas dukreles.
2016-09-07

Nustebsite pamatę, kaip anksčiau atrodė prodiuseris Egmontas Bžeskas

Ir kas nežino garsaus Lietuvos muzikos prodiuserio Egmonto Bžesko (42). Garsus vyras kuravo merginų grupę „Šokoledas“ ir „69 Danguje“. Šiandien žinomas vyras daugiausiai laiko praleidžia egzotiškoje Tenerifėje kartu su žmona Reda.
2016-04-11

Kardinalūs pokyčiai: šalies vyrų svorio permainos – stulbinančios

 Dažnas Naujuosius metus pradeda nuo pažadų: gyventi sveikiau, aktyviau, linksmiau, įdomiau ir t.t. Ir tikra tiesa, jog pasižadėjimą sportuoti sau duoda ne tik moterys, bet ir stipriosios lyties atstovai. Jau seniausiai žinoma, jog vyrai dėl savo išvaizdos jaudinasi ne ką mažiau, tačiau apie norimus ar esamus pokyčius yra linkę kalbėti mažiau.
2016-01-03

Lietuvos pramogų verslą palikęs Egmontas Bžeskas džiaugiasi gyvenimo pokyčiais

Grupės „69 danguje“ prodiuseris Egmontas Bžeskas (41 m.) su žmona Reda laukiasi kūdikio. Tai – ne pirmoji poros atžala. 2013 metais pora susilaukė dukros Amelijos. Šiuo metu Kanaruose, Tenerifėje gyvenanti sutuoktinių pora aukso žiedus sumainė irgi ne Lietuvoje. 2012-ųjų gruodį jie susituokė Tailande, Koh Samui saloje. Kiek vėliau grįžę į Lietuvą, santuoką jie įteisino santuokų rūmuose.
2015-12-08

E. Bžeskas: vyras, ilgai draugaujantis su mergina, turi žinoti jos apimtis

Sakoma, kad apatinis trikotažas – lyg antra žmogaus oda. Todėl labai svarbu išsirinkti tinkamus, kurie būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs. Ne paslaptis ir tai, kad dailiais apatiniais pasipuošusi moteris jaučiasi seksuali ir pasitikinti savimi, o ir romantiški nėriniai, kaip magnetas traukia vyrų žvilgsnius. Nors įprasta, kad dailiosios lyties atstovės apatinį trikotažą dažniausiai perkasi pačios, daugėja vyrų, kurie savo mylimosioms dovanoja gundančius apatinius.
2013-12-18

E. Bžeskas: visas gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, gimus dukrytei

Šį šeštadienį LNK laidoje „Padėkime augti“ žiūrovai susitiks su tėvelio pareigas neseniai pradėjusiu eiti žinomu prodiuseriu ir menininku Egmontu Bžesku. „Visas gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, gimus dukrytei. Tai neapsakomai jautrus momentas, kuomet motina pirmą kartą ant krūtinės pasiguldo vaiką,“ – atvirai pasakojo žinomas prodiuseris. Su jo šeima žurnalistais kalbėjosi apie pirmuosius įspūdžius sulaukus pirmagimės, permainas poros gyvenime bei ateities planus kartu su dukrele. Balsas.
2013-09-20

E. Bžeskas: buvo laikai, kai nulipus nuo scenos manęs laukdavo 30 merginų

Donžuanu vadinamas 39-erių Egmontas Bžeskas papasakojo apie savo gyvenimo moteris, seksą ir požiūrį į meilę pakeitusias vedybas. Muzikos prodiuseris svečiavosi laidoje „Kitaip. Su Nomeda“, kurią televizijos žiūrovai išvys gegužės 20-ąją, pirmadienį. „Buvau šioks toks blogiukas. Įsivaizduokit, nulipi nuo scenos, o ten trisdešimt merginų tavęs laukia. Pasirašydavau kiekvienai“,– apie gyvenimą iki vedybų su Reda Kandeliene laidos vedėjai Nomedai Marčėnaitei pasakojo E. Bžeskas.
2013-05-20

Paviešintos intriguojančios detalės apie Lietuvos įžymybių vestuves

„Žilvino Grigaičio vestuvės galėjo kainuoti ir du šimtus, ir penkis šimtus tūkstančių. Tokio lygio žmonėms vestuvių kainai ribos nėra“, – tikina ekspertė, žinoma vestuvių planuotoja Diana Sugintienė. Rikiuodami žvaigždžių vestuvių puotas, tarp kurių – ir brangios, ir stilingos, ir daugiausia dėmesio sulaukusios, ir – labiausiai nevykusios, internautai TV3 televizijos tinklalapyje atidavė net 70 000 balsų.
2013-01-16

Lietuvos įžymybės ruošiasi pasaulio pabaigai

„Pasaulis keičiasi labai greitai. Visų pirma keičiasi gamta. Naujausi moksliniai tyrimai liudija, kad tie pokyčiai didesni, nei manyta. Tai gali pasireikšti ir būtiniausių produktų kainų kilimu, todėl reikia turėti atsargų juodai dienai“, - šie Merkinės piramidės autoriaus Povilo Žėko žodžiai neabejotinai susiję su pasaulio pabaiga, kuri, anot pranašautojų, įvyks lygiai po dviejų mėnesių.
2012-10-23

Į Graikijos paplūdimį kartu su N. Bunke, O. Pikul ir E. Dragūnu

Artėjančią vasarą LNK kvies keliauti su žvaigždėmis. Atostogų realybės šou „Pirmas kartas su žvaigžde“ – tai intriguojantis televizijos projektas, kuriame iki šiol niekada į užsienį nekeliavę tautiečiai su ryškiausiomis šalies žvaigždėmis leidžiasi į netikėtumų ir emocijų kupiną žygį. Dalyviai su žvaigždėmis pirmą kartą susitinka Vilniaus oro uoste ir tuomet prasideda nuotykiai. Šiemet atostogų šou dalyviai iš Vilniaus skrenda į Kipro ir Graikijos kurortus.
2012-05-07

E. Bžeskas: pas mane pinigai ir pasiūlymai ateina patys

Dirbti anksčiau ar vėliau pradeda beveik visi. Tačiau sėkmingai kopti karjeros laiptais, panaudojant pirmojo ir vėlesnių darbų patirtis bei mėgautis savo darbu sugeba tikrai ne kiekvienas. Vieniems pirmasis darbas asocijuojasi su milžiniškais iššūkiais ir sunkia, bet naudinga patirtimi, kitiems tai linksmas ir nerūpestingas laikas, nejučia užvedęs ant kelio ir padėjęs pamatus ateičiai.
2012-02-02

E. Bžeskas perspėja lietuvaites, svajojančias emigruoti

Pats iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą gyventi grįžęs Andrius Užkalnis BTV laidoje „Užkalnio 5“ nusprendė su savo pašnekovais padiskutuoti apie emigraciją.
2012-01-30

K. Ivanova paliko sesers Natalijos namus

Niekam nieko nepranešusi Natalijos sesuo Kristina Ivanova paliko Natalijos Bunkės namus Klaipėdoje. Apie tai, kad sesuo išsikraustė, Natalija sužinojo iš savo buvusio vyro Deivydo Zvonkaus. Kristina susirinko visus savo daiktus ir drabužius. LNK laidos „Kažkas atsitiko!" žiniomis, sostinėje Kristina apsigyveno su savo vaikinu Andriumi Broku. Andrius Brokas buvo geras Egmonto Bžesko bičiulis. Draugai susipyko ir išsiskyrė dėl verslo reikalų. Tad Brokas įkūrė naują nuosavą įmonę.
2012-01-09

Ketvirtadienį bus apdovanoti Lietuvos „vunderkindai“

Šį ketvirtadienį – Lietuvos televizijos jaunųjų talentų konkurso „Vunderkindai.lt“ finalas, kuriame dėl gabiausių Lietuvos vaikų apdovanojimų varžysis 12-ka dalyvių – instrumentalistai, šokėjas, dainininkai, menininkė, pasakorė. Naują savo kūrinį pristatys Liepa Maknavičiūtė, o su ja į improvizacijas pasiners ir džiazo pianistas Artūras Anusauskas.
2011-12-28

„Vunderkindai.lt“ tęsia gabiausių Lietuvos vaikų paieškas

Jaunųjų talentų konkursas „Vunderkindai.lt“ tęsia gabiausių Lietuvos vaikų paieškas! Visus iki mokyklinio ir mokyklinio amžiaus šokėjus, tapytojus, fotografus, skulptorius, dainininkus, rašytojus, poetus, muzikantus, gimnastus, žongliruotojus, aktorius, iliuzionistus ir kitų meno šakų atstovus laidos prodiuseris Egmontas Bžeskas kviečia registruotis portale vunderkindai.lt iki gruodžio 20 dienos.
2011-12-16

E. Bžeskas: žmonės mėgsta melą ir plastmasę

Egmontas Bžeskas sako, kad mėgsta, kai jį vadina Mantu. Dailininkas, muzikinių grupių prodiuseris. Ir baisiai darbštus. Sukurtas 3 nacionalinių TV žinių laidų stilius, kelių dešimčių laidų studijų apipavidalinimas. Kelios prodiusuojamos laidos per visus nacionalinius TV kanalus. Galima vardinti, vardinti ir nesustoti.
2011-12-08

J. Statkevičiaus kolekcijos pristatyme – būrys garsenybių

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ vyko dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris-vasara 2012“ pristatymas. Dizaineris ne tik pristatė puikią kolekciją, bet ir surengė įspūdingą šou. Kolekcijos pristatymas vyko net du kartus - 18 val. rinkosi svečiai su pirktais bilietais, o 21 val. dalyvavo kviestiniai svečiai, tarp kurių buvo dizainerio bičiuliai, pramogų, meno, verslo, politikos ir sporto atstovai.
2011-11-17

„Vunderkindai.lt“ dalyviui E. Bžeskas padovanos gitarą

Vunderkindų gretos retėja, kova studijoje aštrėja. Ketvirtadienį prasideda antrasis jaunųjų talentų konkurso „Vunderkindai.lt“ etapas, praretinęs dalyvių gretas kone dvigubai. Jį projekto prodiuseris Egmontas Bžeskas pradės staigmena vienam dalyviui – jam bus padovanota gitara.
2011-11-10

R. Kandelienė: E. Bžeskas yra labai šeimyniškas

Reda Kandelienė, buvusi šokėjo Andriaus Kandelio žmona, šiandien tiesiog švyti – ji karštai įsimylėjusi ir to visiškai neslepia. Jos mylimasis, žinomas prodiuseris Egmontas Bžeskas, patyręs žmogus, todėl mylimąją geba įvertinti. O pagaliau juk yra už ką – Reda tokia tvirta, entuziastinga, atsidavusi ir praktiška, kad savo moteriška jėga turbūt galėtų kalnus nuversti. Irena Ivenkovė Reda, jūsų akys švyti iš tolo – daugiau nei akivaizdu, kad jaučiatės labai laiminga.
2011-07-21

Išrink geidžiamiausią pramogų verslo jaunikį

Merginos atidžiai domisi jų kasdienybe, taip pat skaičiuoja jų mylimąsias. Tiesa, neretai susipainioja tarp jų skaičiaus ir vardų, tačiau viena aišku – jie populiarūs, patrauklūs ir veda dailiosios lyties atstoves iš proto. Balsas.lt kviečia išrinkti Lietuvos pramogų pasaulio geidžiamiausią jaunikį. 1. Vytautas Rumšas, aktorius Jis lepina moteris komplimentais ir draugiškumu. Atlikėjas jas taip pat žavi humoro jausmu ir išskirtiniu juoku.
2011-06-16

Lietuvos žvaigždės virto laivo įgula

Vakar, birželio 2 dieną, stilingai pasipuošę ir puikiai nusiteikę žmonės rinkosi „Kotrynos“ vyninės kiemelio atidaryme. Renginyje dalyvavo daugybė Lietuvos garsenybių, kurios smagiai leido laiką, gurkšnodamos šampaną or besidžiaugdamos puikiu oru. Tarp jų buvo Mantas Petruškevičius, Marius Gelažnikas, Gabrielė Martirosianaitė, Grupės „69“ danguje merginos, Mia, Egmontas Bžeskas, Daiva anužytė, Inga Valinskienė.
2011-06-03

N. Pareigytė: dabar esame rimtesnės, bet ne prastesnės

„69 danguje“ merginos vakar šventė savo 7-ąjį grupės gimtadienį. Grupės narės - Karina Krysko, Nijolė Pareigytė, Goda Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė - turi ką prisiminti. N.Pareigytė pasakoja, kaip prieš 7 metus ji, dar visai mergaičiukė, atsisakė studijų užsienyje ir pasirinko pramogų pasaulį. Primink, kaip prieš 7 metus tapai grupės „69 danguje“ nare? Tada man buvo 19-a. Buvau antro kurso studentė. Karina su Ingrida šoko „Todes“ kolektyve.
2011-02-09

„Kažkas atsitiko“: kas nauja Bžesko draugė iš Azerbaidžano?

Praėjusį savaitgalį garsiausias Lietuvos lovelasas Egmontas Bžeskas pastebėtas paslaptingos juodaplaukės gražuolės draugijoje. LNK laida „Kažkas atsitiko“ puolė aiškintis, kas ši egzotiško grožio mergina. Paaiškėjo, jog ji iš Azerbaidžiano. Šalies, kurioje Egmontas Bžeskas jau kurį laiką kuria projektus šios šalies televizijoms.
2011-01-24

Kvapų karalystėje: K. Krysko mėgsta.. benzino kvapą

Beveik kas antra pasaulinio garso žvaigždė yra išleidusi savo vardinius kvepalus: tokiu būdu savo vardą populiarina tiek žymūs aktoriai, tiek muzikos žvaigždės, tiek mados kūrėjai. Lietuvoje tokiais kvepalais kol kas gali pasigirti tik dizaineris Juozas Statkevičius ir populiarios grupės „69 Danguje“ merginos. Šios grupės narė Karina Krysko kalbėdama su „Jurgita“ prisiminė, kaip buvo kuriami kvepalai ir išdavė, kokie kvapai jai patinka, o kokių ji neapkenčia.
2011-01-15

E. Bžeskas ir U. Kiguolis elgetas mokė tautinių dainų

Priešpaskutinėje TV3 vasaros socialinio projekto „Turtuoliai–vargšai“ serijoje – dviejų milijonierių, pramogų pasaulio žvaigždžių akistata su skurdu. Egmontas Bžeskas ir Ugnius Kiguolis socialiniame eksperimente nusprendė dalyvauti kartu. Pirma, taip drąsiau, antra – dviese jie tikėjosi užsidirbti daugiau pinigų. „Ar baisu? Nežinau, tikriausiai nėra malonu. Nes mes pro elgetas praeiname suraukę nosis. Nors vakar tikrai ruošiausi šios dienos eksperimentui.
2010-08-17

E. Bžeskui benamis patarė, kur parduoti „rastą“ fotoaparatą

„Meluotume, jeigu sakytume, kad mus tai kažkaip paveikė. Žvelgėme į tai, kaip į pramogą. Tačiau taip, jeigu reikėtų iš tikrųjų eiti į gatvę, tuomet kitaip žiūrėtumei į pinigus, į pačią situaciją, kitaip prašytumei kažką duoti“, – sakė Egmontas Bžeskas. Kartu su bičiuliu Ugniumi Kiguoliu jis nusifilmavo laidoje „Turtuoliai ir vargšai“ bei gerai valandai pavirto tikrais gatvės gyventojais. Vargetomis persirengę ir gerai nugrimuoti U. Kiguolis ir E. Bžeskas buvo kone neatpažįstami.
2010-08-10

D.Šemberas nebeslepia jausmų O.Zlatkovaitei

Deividas Šemberas jau nebeslepia įsiplieskusių jausmų buvusiai Egmonto Bžesko sužadėtinei Oksanai Zlatkovaitei. Slapti pasimatymai, susilaikymas nuo komentarų greičiausiai jau praeitas etapas. Naujoji pora jau nevengia pasirodyti viešumoje. Apie skaudžią šeimos griūtį prabilo ir buvusi futbolininko žmona Agnė Armoškaitė. Ji - pirmoji, netiesiogiai patvirtinusi gandus. Tuo tarpu E. Bžeskas, paprašytas komentuoti gandus, teigė esantis nustebęs - apie naująjį romaną nieko negirdėjęs.
2010-08-09

Bžeskas padovanojo Mundžiui merginų telefonų knygelę

Žmones baltais chalatais lietuviai dažniausiai keikia, kaltina juos lemtingomis klaidomis, Hipokrato priesaikos užmiršimu, tačiau šį vakarą LNK laidoje „Auksinė blykstė“ pasakojamos svečių istorijos įrodys, kad medikai daro stebuklus. Vienas iš neįtikėtinų istorijų herojų – dainininkas ir verslininkas Mundis šį vakarą pasakos, kaip jį buvo suvarpiusios devynios kulkos, tačiau jis iki šiol gyvas ir sveikas.
2010-05-07

Bžeskas pasipiršo merginai ir ją paliko

Egmontas Bžeskas sugalvojo itin originalų išsiskyrimo būdą- prieš palikdamas merginą jis jai pasipiršo. Dar visai neseniai Oksana Zlatkovaitė buvo jo išrinktoji. Dabar Egmontas jau pozuoja kitų merginų apsuptyje. Oksana Zlatkovaitė– prodiuserė, laidų vedėja, ir „Vaikų balso" pažiba. Neseniai pasklidus gandams, kad Egmontas išsiskyrė su Oksana ir jau turi naują simpatiją, blondinę Justiną, Oksana išsidavė apie buvusias Bžesko piršlybas ir kuklų žiedelį ant rankos.
2010-04-28

Sotūs kultūros sostinės prisiminimai: už paistalus - tūkstančiai litų

Ar ne be reikalo kultūros, meno žmonės skundžiasi, kad iš kūrybos išgyventi tapo neįmanoma? “Respublikos” žurnalistai išsiaiškino, kad už pasiskeryčiojimą televizijos laidose menininkams per mėnesį sumokama iki 17 tūkst. litų. Tiesa, ne rašytojams, poetams ir ne skulptoriams. Reikia būti paprasčiausiu prodiuseriu Egmontu Bžesku.

Rūta Ščiogolevaitė: „Bžeskas – mano skonio vyras“

Laidoje „Rožių kerai“ vietomis apsikeitę laidos dalyviai ne tik atsipalaidavo, bet ir atsivėrė. Šio antradienio vakarą baltosios madam vietą užėmusi Rūta Ščiogolevaitė rėš tokią kalbą, dėl kurios kils pavydas Nijolei Pareigytei, o Egmontas Bžeskas neturės kur dėti akių. „Mano skonio žmogus – Bžeskas. Pasileidęs, pupuliukas, menininkas“, – ant kelių atsiklaupusi prisipažins Rūta. Kol studija mėgins atgauti kvapą nuo juoko ir netikėtumo, nepaisydama Nijolės pastabų, Rūta dėstys toliau.
2009-11-17

Atskleista kokteilių klubo paslaptis

Pastarasias kelias savaites Vilniuje tik ir netyla gandai apie naująjį kokteilių klubą. Galų gale paslaptis - atskleista. Šią savaitę populiariausių radijo stočių eteryje naujojo klubo atidarymo datą (spalio 31-ąją 21 valandą) iškilmingai skelbia ir apsilankyti pirmajame vakarėlyje kviečia gerai visiems pažįstami balsai. Geriau įvaldę moderniąsias technologijas – turbūt jau matė ir specialiai sukurtą vaizdo klipą.
2009-10-26

Violetos Tarasovienės tolerancija vyrui kelia abejonių

Ir kas galėjo pagalvoti, kad laidos „Rožių kerai“ laida ne tik taikys, bet ir pykdys poras. Violeta Tarasovienė vienoje laidoje jau buvo vienbalsiai įvertinta kaip geriausia žmona. Tačiau šį kartą tolerancijos tema jai nebus tokia sėkminga. „Kuri „Rožių kerų“ dalyvė yra mažiausiai pavydi ir tolerantiškiausia vyriškiems nuklydimams bei nuodėmėms?“ – klaus pikantiškos laidos vedėjas Leo.
2009-10-19

Pavyduolė Nijolė Pareigytė tikrindavo net Bžesko kompiuterį!

Šį kartą laidos „Rožių kerai“ studijoje – karšta diskusija vyks ne tik tarp vyrų, bet ir tarp save ginančių moterų. Nieko nuostabaus, kai vakaro tema – tolerancija. Laidos vedėjas Leo žavių dalyvių ir vyrų komisijos bei svečių paklaus – kuri „Rožių kerų“ dalyvė yra mažiausiai pavydi ir tolerantiškiausia vyriškiems nuklydimams bei nuodėmėms? „Kartais mes, vyrai, nueinam į kairę. Ne visi ir ne visada, bet pasitaiko... Aišku, ten vaikštom netyčia.
2009-10-16

Egmontas Bžeskas kviečia jaunimą atvirai kalbėtis apie kontracepciją

Šiandien trečius metus iš eilės minima Pasaulinė kontracepcijos diena. Šių metų iniciatyvos šūkis: „Tavo gyvenimas. Tavo balsas: kalbėk apie kontracepciją“. Iniciatyvos ambasadorius Lietuvoje – Egmontas Bžeskas kviečia jaunimą atvirai kalbėtis apie kontracepciją ir ragina vaikinus prisiimti daugiau atsakomybės.   Jaunimo apklausa rodo, kad tik trečdalis paauglių ieškodami informacijos apie kontracepciją kalbėtųsi su gydytojais specialistais, partneriu ir draugais.
2009-09-28

Šokoledas: „Norime populiarinti muziką, o ne save“

Daugelis jas laiko dar vienomis fonogramos karalienėmis, tačiau retas žino, kad didžiąją pasirodymų dalį „Šokoledo“ merginos dainuoja gyvai. Dar pikti liežuviai plaka, jog jos tėra neturinčios savo nuomonės, „iškeltos“ kvailelės, kurias žinomas prodiuseris Egmontas Bžeskas „tampo“ kaip tik užsigeidžia. Tai tik keli gandai, kurių galima aptikti interneto platybėse. Apie pletkus, karjeros pradžią bei tai, ką jos veikia, kai nebūna „Šokoledinės“ susitikome pasišnekėti ankstyvų rytą.
2009-09-25

Karinai Krysko scena padėjo atsikratyti paaugliškų kompleksų

Nuo pat mažų dienų Karina itin aktyvi. Niekada neturėjo laiko šlaistytis gatvėmis su neaiškia kompanija, tad ir dabar įtempta dienotvarkė – jos kasdienybė. Ji domisi įvairiais dalykais, nori kuo daugiau nuveikti per šį, jos žodžiais, trumpą ir vienintelį gyvenimą. Naujais projektais dažnai stebinanti daininkė puikiai įrodo, jog tai nėra tušti žodžiai.
2009-09-14

„Smaugiamos katės“ pasirodys laidoje „Valanda su Rūta“

Britų talentų šou „X factor“ dalyvės Vaida ir Rasita iš Marijampolės rytoj filmuosis LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“. Tai bus pirmas seserų viešas pasirodymas Lietuvos žiūrovams po nesėkmės Britanijos talentų laidoje. „Valanda su Rūta“ prodiuseriai pakvietė „smaugiamomis katėmis“ išvadintas jaunas dainininkes įrodyti, kad jos dainuoja geriau, negu buvo parodyta britų televizijos šou. Vaida ir Rasita tikina, kad tapo prodiuserių aukomis ir dėl to ketina bylinėtis.
2009-09-08
Į viršų