eglė vaitkutė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eglė vaitkutė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eglė vaitkutė“.

Šilutėje rankų lenkimo čempionę E. Vaitkutę gerbia net pažeidėjai

Suskaičiuoti medalius šilutiškei Viešosios policijos skyriaus patrulio būrio vyriausiajai patrulei Eglei Vaitkutei sunkiau nei juos laimėti. Iš Vilniuje surengto pasaulio rankų lenkimo čempionato E.Vaitkutė (svorio kategorija per 80 kg) į gimtinę grįžo su dar dviem eiliniais aukščiausios prabos apdovanojimais. Kairiąja ranka finale ji įveikė Kazachstano atstovę Antoniną Lisyskają, o antrajame finale (dešine ranka) lietuvė nugalėjo rusę Aliną Samotovą.
2014-09-24

Pasaulio rankų lenkimo čempionate lietuviams visų spalvų - vienuolika - medalių

Sostinėje pasibaigęs 36-asis pasaulio rankų lenkimo čempionatas buvo sėkmingas lietuviams. Lietuvos sportininkai visose amžiaus ir svorio grupėse iškovojo septynis aukso, vieną sidabro bei tris bronzos medalius. Šeštadienį antrą aukso medalį dešinės rankos lenkimu iškovojo geriausia Lietuvos sportininkė Eglė Vaitkutė (svorio kategorija +80 kg). Ji finale įveikė rusę Aliną Samotovą. "Viskas pavyko taip, kaip planavau. Du startai - du medaliai.
2014-09-21

Čempionė E. Vaitkutė: rankas lenkti prie paprasto stalo – kaip krepšininkams žaisti su futbolo kamuoliu

Pirmą kartą Lietuvoje (Vilniaus „Litexpo“ rūmuose) vykstančiame pasaulio rankų lenkimo čempionate dalyvauja ir 13 kartų tokiose varžybose triumfavusi 29 metų šilutiškė Eglė Vaitkutė. „Jei vyrai lenkia rankas jėga, tai moterys – taktika. Tai „grojimas nervais“, - interviu Balsas.lt atskleidė šiandien startuojanti sportininkė. „Rankų laužimas – teisingiausias apibūdinimas, nes šiame sporte labai daug traumų. Dažniausios – alkūnės ir riešo.