eglė sarapaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eglė sarapaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eglė sarapaitė“.

TEO net 103:29 sutriuškino „Rūtą“

Septintąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate iškovojo nugalėtojos titulą ginanti Vilniaus TEO komanda. Ji šeštadienį namuose net 74 taškų skirtumu - 103:29 (18:11, 33:7, 31:7, 21:4) įveikė Šiaulių "Rūtą". Bep pralaimėjimų žengiančiai Vilniaus komandai 17 taškų pelnė Kristina Alminaitė, 14 - Renė Montgomeri (Renee Montgomery), po 13 - Aurimė Rinkevičiūtė ir Sigita Galdikaitė, 10 - Giedrė Paugaitė.
2009-11-14

„Laisvė“ nugalėjo 75 taškų skirtumu

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate penktadienį Kauno "Laisvė" svečiuose 119:44 (35:9, 30:9, 28:11, 26:15) sutriuškino Marijampolės LAMMKK ekipą.
2009-11-06

„Laisvė“ išplėšė pergalę prieš „Lemminkainen“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate penktadienį Kauno "Laisvė" namuose po atkaklios kovos 84:83 (26:19, 25:24, 18:23, 15:17) įveikė Klaipėdos "Lemminkainen" krepšininkes. Kauno komandai (3 pergalės/1 pralaimėjimas) 19 taškų pelnė Lina Aglinskaitė, po 17 - Eglė Tarasevičiūtė (12 atk. kam.) ir Šarūnė Pavilionytė, 13 - Mantė Kvederavičiūtė, 11 - Eglė Sarapaitė.
2009-10-30

Lietuvos merginos Europos krepšinio čempionate liko aštuntos

Italijoje vykusiame Europos jaunimo merginų (iki 20 metų) čempionate Lietuvos merginų rinktinė kovoje dėl 7 vietos rezultatu 66:69 (13:18, 16:19, 17:16, 20:16) nusileido turkėms ir liko aštuntos. Pirmojoje susitiko dalyje kiek geriau atrodė turkės, kurios po dviejų kėlinukų priekyje buvo 8 taškais (37:29). Po ilgosios pertraukos lietuvės kiek išlygino žaidimą, tačiau Turkija vistiek didžiąją laiko dalį buvo priekyje. Kuomet atrodė, jog nugalėtoja jau aiški, Lietuva kilo į lemiamą šturmą.