eglė poškutė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eglė poškutė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eglė poškutė“.

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.
2008-02-09

Prasidėjo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Šeštadienį Kaune prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną nugalėtojais atskirose rungtyse tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (11,56 sek.
2007-06-17

Lietuviai buvo treti Baltijos valstybių jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos daugiakovių mače

Panevėžyje pasibaigusiame Baltijos šalių jaunių ir jaunimo uždarų patalpų lengvosios atletikos daugiakovių mače nugalėjo Estija (47 284 tšk.), aplenkusi Latviją (44 690 tšk.) bei Lietuvą (43 924 taškai). Aštuoniolikmečių (U-18) merginų penkiakovėje nugalėjo estė Linda Treiel (3565 tšk.), o Agnė Jakubauskaitė (2872 tšk.) tenkinosi trečiąja pozicija. Šios amžiaus grupės vaikinų septynkovėje pirmoji vieta atiteko estui Hendrikui Lepikui (4884 tšk.). Donatas Norkus su 4552 taškais liko ketvirtas.