edyta koryzna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edyta koryzna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edyta koryzna“.

B.Dominauskaitės ekipa Lenkijos krepšinio lygoje šešta

Septintą pergalę dvyliktose Lenkijos moterų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo bei į šeštąją vietą iš septintosios trylikos komandų turnyre pakilo Birutės Dominauskaitės Lodzės "LKS Siemens AGD" komanda. Penktadienį svečiuose Lodzės ekipa 70:55 (21:18, 16:14, 15:7, 18:16) nugalėjo pergalės džiaugsmo nepatyrusias autsaideres Zelionos Guros KK AZS (12 pralaimėjimų) krepšininkes. Lietuvė per beveik 4 su puse minutės (4:21) prametė tritaškį bei po krepšiu atkovojo vieną kamuolį.
2007-12-22

Lietuvės klubas Lenkijos krepšinio pirmenybes pradėjo pergale

Pergale keturiolikos komandų 2007-2008 metų sezono Lenkijos moterų krepšinio čempionatą pradėjo Birutės Dominauskaitės Lodzės "LKS Siemens AGD" klubas, trečiadienį namuose 70:68 (22:14, 16:21, 13:18, 19:15) įveikęs Pozanės MUKS komandai.Lietuvos krepšininkė nugalėtojoms taškų nepelnė - per 9 žaidimo minutes gavo tik vieną pražangą.19 taškų į viešnių krepšį įmetė Katarzyna Kenig, 14 - Edyta Koryzna, po 12 - Jennifer Humphrey ir Dorota Sobczyk.
2007-10-18

Lietuvos krepšininkės - Lenkijos pirmenybių bronzos medalininkės

Lenkijos moterų krepšinio pirmenybių bronzos medalius iškovojo tris lietuvaites savo gretose turintis Lodzės LKS klubas, trečiadienį svečiuose 70:61 įveikęs Pulkovicų "CCC Aquapark" ekipą bei laimėjęs seriją 3:0. Pirmąsias dvejas rungtynes kovoje dėl trečiosios vietos Lodzės krepšininkės namie savaitgalį laimėjo 61:55 ir 58:49. Trečiadienio mače viešnių gretose sėkmingiausiai žaidė Ela Briedytė, per 23 minutes pelniusi 14 taškų: 4 tritaškiai iš 6 ir vienintelis dvitaškis.