edvinu ramanausku

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edvinu ramanausku“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edvinu ramanausku“.

Bronziniai Aurimas ir Edvinas: jaunystėje – niekam nereikalingi, tačiau nepasidavė ir įrodė savo vertę

„Nepykite, bet esame kosmose, turbūt, sunkiai dar viską suvokiame. Tiesiog begalinis „Ačiū“. Jūsų palaikymas mums pakylėjo“, - savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė bronzos medalį kartu su Edvinu Ramanausku iškovojęs baidarininkas Aurimas Lankas. Ketvirtadienį dviviečių baidarių 200 m sprinto lenktynių olimpiniame finale lietuviai nuotolį įveikė per 32,382 sekundės ir užėmė trečią vietą. E. Ramanauskui bronzos medalis tapo geriausia dovana 31-ojo gimtadienio proga.