edvinas justa

Europos čempionas Šiškauskas: „Vaikai dabar turi dideles galimybes parodyti save“
Europos čempionas Šiškauskas: „Vaikai dabar turi dideles galimybes parodyti save“ 2018.10.23 14:31 Penktus gyvavimo metus skaičiuojantis projektas „Talentų karta“ naująjį sezoną pradėjo Anykščiuose. Čia beveik trisdešimt mergaičių ir berniukų demonstravo savo sugebėjimus ir sėmėsi patirties iš projekto trenerių. Krepšininkai daugiausiai tobulino kamuolio varymo techniką, krypties ir ritmo keitimą, lavino vikrumą.
Mindaugas Kuzminskas ketvirtą vasarą iš eilės sukvietė jaunuosius krepšininkus tobulėti
Mindaugas Kuzminskas ketvirtą vasarą iš eilės sukvietė jaunuosius krepšininkus tobulėti 2018.07.10 15:58 Ketvirtą vasarą iš eilės jaunuosius Lietuvos ir užsienio krepšininkus sukvietė Mindaugo Kuzminsko vardo krepšinio stovykla. Dvi savaites aikštėje ir fizinio rengimo treniruotėse tobulėjo 12–16 metų vaikinai.
Paskirti jaunimo rinktinių treneriai
Paskirti jaunimo rinktinių treneriai 2017.03.14 17:04 Šiandien Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti 2017 metų Lietuvos studentų, jaunimo, jaunių ir jaunučių rinktinių vyriausieji treneriai. Lietuvos studentų vaikinų rinktinei vadovaus Tomas Masiulis, merginų – Romualdas Petronis.
Į viršų