edvinas belousovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edvinas belousovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edvinas belousovas“.

Šokėjai E. Belousovas ir A. Piazenko pasaulio jaunių čempionate - trylikti

Pasaulio jaunių (iki 16 metų) klasikinių sportinių šokių čempionate Moldovoje Lietuvos atstovai Edvinas Belousovas ir Anastasija Piazenko iš Klaipėdos „Žuvėdros“ klubo užėmė 13-ąją vietą. Nugalėjo Moldovos atstovai Aleksandras Birkė (Alexandru Birca) ir Alina Miličianu (Alina Milinceanu). Sidabras ir bronza atiteko Rusijos šokėjams. Audrius Kleišmantas ir Justė Bučiūnaitė iš Kauno „Sūkurio“ klubo pasidalijo 19-20 vietas. Čempionate dalyvavo 59 poros.
2011-10-16

Šalies sportinių šokių čempionato auksas – „Sūkurio“ atstovams

Kaune surengto Lietuvos dešimties sportinių šokių čempionato nugalėtojais suaugusiųjų grupėje tapo Valerijus ir Olga Osadčenkos iš Kauno „Sūkurio“ klubo.