Edvardas Zaborovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Edvardas Zaborovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Edvardas Zaborovskis“.

„Drifto“ varžybų finalą Kaune laimėjo latvis, karaliaus titulas atiteko A. Vasiliauskui

Rugsėjo 9 d. Kauno urmo bazėje įvyko „D1Sport“ komandos organizuojamo Lietuvos „drifto“ čempionato finalas. Šalies šoninio slydimo varžybų Meka laikomoje ir aiškiai juntamą sulytį su į gatves patenkančia šio sporto dalimi turinčioje vietoje grūmėsi dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos ir Rusijos. Finalinį čempionato etapą po atkaklios kovos laimėjo „14 Motoring“ klubui atstovaujantis latvis Erikas Ulassas su 3 serijos BMW (E30), antras liko „Drifter.